Cosrx

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros

• Nyugtató hatással van a problémás bőrre
  • Szabályozza a faggyútermelődést.
  • Gyors javulás érzékeny és sérült bőrre.

amandalear

2020. május 23.

Mar csomoszor ujra rendeltem. Nagyon szuper pattanásos zsíros bőrre. Könnyen felszivodik, hidratál és nekem elmulasztotta a pattanasaim nagy részét. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Bettiiyy

2019. május 30.

Most kentem fel első alkalommal a bőrömre, így a hosszútávú hatásáról nem tudok beszélni. Azonban mindenképpen írnom kell róla, mert nekem hatalmas nagy elsősegély volt.
Tegnap kb. két óra alatt egy hatalmas nagy pattanás fejlődött ki a jobb arcomon, ami első ránézésre egy nagyon csúnya, hatalmas, feldagadt szúnyogcsípésnek nézett ki. De sajnos pattanás volt. Méghozzá az óriási és a makacs fajtából. A rutinomba rögtön beiktattam a BHA-t (meg már amúgy is aktuális volt), és végre először elővettem ezt is. Maga a rutinom semmiben sem változott, így elég erősen ennek a kis ampullának a számlájára írom az eredményt.
Nekem hozta a magas elvárást, így első alkalommal. Nagyon szépen rásegített a pattanásom eltüntetésére, csak egy picit látszódik.
Nem mostanában fogom beiktatni a rutinomba ezt az ampullát, inkább majd később, mert úgy érzem, nincs helye most a mindennapi arcápolásomban, mivel elég szép a bőröm általában (és a kisebb pattanásokkal elbír maga a rutinom is), van egy állandó ampulla, amit mindig magamra kenek, és nem akarok túl sok mindent már magamra kenni, ráadásul amúgy is használok más cicás terméket is a Cosrx-tól. De tűzoltásra mindenféleképpen be fogom vetni, mert úgy tűnik, csodaszer.
Sajnos az ára már nem a "bedobom a kosaramba még ezt is" kategóriába tartozik, hanem eggyel felette van a ranglétrán, de nem megfizethetetlen, ha rákészül az ember. És igaz, pici üvegről beszélünk, de szerintem olyan gyorsan azért nem is fogy el. (Én három cseppet tettem az egész fejemre, és elég volt egy alkalommal.) De úgyis idővel kiderül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

s05

2017. november 3.

Problemas boromre vettem, mert eleg jo az osszetevolistaja, de sajnos nem valtotta be a hozza fuzott remenyeimet:, ugyan nem is rontott a helyzeten, de talalhato a piacon sokkal jobb ar-ertek aranyu termek (igen, az uj TO-laz mondatja ezt velem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak