Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

Ár:   $15.17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   $15.17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence
Ár: 4.300 Ft , Eladó: Niobe28
Állapot: kétszer használtam, Helyszín: Szolnok, fizetés: előre utalás, postával küldöm
Babooca

2020. február 26.

Tökéletes termék, nagyon örülök, hogy végre rávettem magam, hogy megvegyem. Csak pár napja használom, de reggelente érezni és látni a változást. Esténként AHA-savval vagy önmagában kenem fel, reggelente a Revolution Superfruit szérumja és a fényvédő előtt. A többlépcsős rutinba tökéletesen beépíthető. Felbuzdulva a sikeremen azonnal rendeltem Anyukámnak is, neki már korábban adtam Hyaluron savas szérumot és nagyon szerette. Ez ár érték arányban még jobb, mint a Neogence esszenciája volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Pongyos

2020. február 23.

Vízhiányos bőrre szuper. Hamar beszívódik, feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Vízhiányos bőrre szuper. Hamar beszívódik, feltölti a bőrt.

FodorPapBarbara

2019. október 29.

Azt hiszem megtaláltam a kedvenc márkámat. Nekem nagyon sok pluszt ad a rutinomba ez a kis eszencia, amit egyébként a vízhiányos bőrömre vettem. Nagyon könnyed ,a bőröm pillanatok alatt magába szippantja. Szabályosan feltölti még a legkisebb bőrhibáimat is, és mintha a pórusaim is eltűnnének. A kiszerelés óriási, így ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Minimum összetevő lista ami szerintem szuper. Megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Panni21

2019. augusztus 20.

Sokáig halogattam, hogy kipróbáljam, mivel nem szerettem volna 15-20€-t kiadni érte teljesen vakon. Végül rátaláltam kedvező áron, és azonnal meg is rendeltem. Nem bántam meg. Kellemes kis szérum, hamar beszívódik, nem ragad, valamennyire feltölti az arcot, hidratál, de én még használok utána arckrémet, illetve hetente kétszer éjszakai maszkot is.
Az adagoló nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Az adagoló nagyon praktikus.

JuditTTT

2019. április 13.

Minimál összetevős, semmi extra nincs benne, teljesen jól hozza esszenciaként a kis plusz hidratálást. 3 üveggel elhasználtam, reggel, este teszem a bőrömre, nekem segít. Nem csodaszer, de rutinban működik.

Update: lecseréltem. A Farm Stay hyaluron+ collagén 250 millis ampullája sokkal jobb. Gazdaságosabb, olcsóbb és az összetevői is jók+ több minden van benne. Ez is rendben van, de annyira nem "tölt" mint a Farm Stay ampulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

ssyakaky

2019. március 12.

ő egy nagy kedvencem, rutinba építve, illetve nyáron önmagában fenyvedővel is használtam, illetve mostanában ajakápoló helyett is. most fog elfogyni az első üveg. nagyon sokáig elég, jól hidratál, nem ragacsos, egyből beszippantja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tmika

2018. november 13.

Nagyon szeretem az állagát, folyékonyabb, mint a Cosrx csiganyála (a másik kedvenc). Hamar beszívja a bőröm, van, hogy csak ezt használom, és így is megfelelően hidratált lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

gabiba

2018. szeptember 17.

Elfogult vagyok ezekkel az eszenciákkal. Nagyon jó állagú, laza és gyorsan felszívódik. Ad egy extra hidratálást. Nyílván a vízhiányt egymaga nem győzi le, több lépcsős rutinban érdemes használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Neubauter

2018. augusztus 19.

Valoban egy kis csoda, szepen feltolti a vizhianyos bort, finoman hidratal. Reggelente hasznalom, pikk-pakk felszivodik, picit ragad, de jon ra a krem. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

keserutimi

2018. július 27.

Mivel láttam, hogy többen is a vízhiányos bőrük miatt vették meg, így én is beruháztam erre az esszenciára. Mindenképpen olyat szerettem volna venni, ami nem túl sűrű és nehéz állagú, és könnyen beépíthetem a rétegzős rutinomba. Már kb. 1 hónapja használom és nálam bevált. Könnyen beszívja a bőröm, és hidratál is. Ha elfogy, valószínűleg újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol