Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence

Ár:   $15.17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   $15.17
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 7500 Ft

Ár: 7500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 500 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

justagirl

2021. augusztus 13.

Amit szeretek benne, hogy piszok nagy kiszerelés és a pumpa. Nekem nem hagy kellemetlenül ragadós érzetet, gyorsan beszívódik. Vívódom magammal, hogy ezt vagy a csigás esszenciát szeretem jobban a cosrx-től, talán a csigásra szavaznék, de csak a gyulladt pattanásaim miatt. De tényleg nehéz ügy. Szuper termékek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Szonetta

2021. április 17.

Megbízható termék, de 8000 Forintért nem kiemelkedő. A Geek & Gorgeous HA 5 Light pontosan ugyanannyit kezd a bőrömmel, mint ez. Ez a COSRX ragadósabb utóérzetű, ezért nem akartam újravenni. Ami erénye, hogy legalább 6-7 hónapig elég volt és klassz a pumpás kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

ziadrienn

2020. október 9.

ez nagyon ragadós cucc :( Nem szeretem,alig várom elfogyjon :(

Update :Most ,hogy nincsen hiányzik,szóval fel kell javítanom Jól hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

ez nagyon ragadós cucc :( Nem szeretem,alig várom elfogyjon :(

Update :Most ,hogy nincsen hiányzik,szóval fel kell javítanom Jól hidratál

ginterzsofi

2020. július 31.

nekem nem tudott tobbet mint egy egyszerubb / olcsobb hialuron szerum (a Geek & Gorgeous sokkal jobban bejott) viszont ragacsosabbnak talaltam, ugyhogy eladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Babooca

2020. február 26.

Tökéletes termék, nagyon örülök, hogy végre rávettem magam, hogy megvegyem. Csak pár napja használom, de reggelente érezni és látni a változást. Esténként AHA-savval vagy önmagában kenem fel, reggelente a Revolution Superfruit szérumja és a fényvédő előtt. A többlépcsős rutinba tökéletesen beépíthető. Felbuzdulva a sikeremen azonnal rendeltem Anyukámnak is, neki már korábban adtam Hyaluron savas szérumot és nagyon szerette. Ez ár érték arányban még jobb, mint a Neogence esszenciája volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Pongyos

2020. február 23.

Vízhiányos bőrre szuper. Hamar beszívódik, feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Vízhiányos bőrre szuper. Hamar beszívódik, feltölti a bőrt.

FodorPapBarbara

2019. október 29.

Azt hiszem megtaláltam a kedvenc márkámat. Nekem nagyon sok pluszt ad a rutinomba ez a kis eszencia, amit egyébként a vízhiányos bőrömre vettem. Nagyon könnyed ,a bőröm pillanatok alatt magába szippantja. Szabályosan feltölti még a legkisebb bőrhibáimat is, és mintha a pórusaim is eltűnnének. A kiszerelés óriási, így ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Minimum összetevő lista ami szerintem szuper. Megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Panni21

2019. augusztus 20.

Sokáig halogattam, hogy kipróbáljam, mivel nem szerettem volna 15-20€-t kiadni érte teljesen vakon. Végül rátaláltam kedvező áron, és azonnal meg is rendeltem. Nem bántam meg. Kellemes kis szérum, hamar beszívódik, nem ragad, valamennyire feltölti az arcot, hidratál, de én még használok utána arckrémet, illetve hetente kétszer éjszakai maszkot is.
Az adagoló nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Az adagoló nagyon praktikus.

JuditTTT

2019. április 13.

Minimál összetevős, semmi extra nincs benne, teljesen jól hozza esszenciaként a kis plusz hidratálást. 3 üveggel elhasználtam, reggel, este teszem a bőrömre, nekem segít. Nem csodaszer, de rutinban működik.

Update: lecseréltem. A Farm Stay hyaluron+ collagén 250 millis ampullája sokkal jobb. Gazdaságosabb, olcsóbb és az összetevői is jók+ több minden van benne. Ez is rendben van, de annyira nem "tölt" mint a Farm Stay ampulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

ssyakaky

2019. március 12.

ő egy nagy kedvencem, rutinba építve, illetve nyáron önmagában fenyvedővel is használtam, illetve mostanában ajakápoló helyett is. most fog elfogyni az első üveg. nagyon sokáig elég, jól hidratál, nem ragacsos, egyből beszippantja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol