Best of Beauty 2019

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

Ár:   $15.17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   $15.17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stanczi

2019. május 30.

Nagyon jó esszencia, könnyed és folyékony állaga van. Gazdaságosan lehet használni, 2-3 pumpálás elég az egész arc-nyakra. Pikpak beszívja a bőröm, csodásan hidratálja és feltölti azt. Reggeli rutinba tökéletesen beillik, olyankor a hidratálásé a főszerep nálam, ez pedig hozza a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

JuditTTT

2019. április 13.

Minimál összetevős, semmi extra nincs benne, teljesen jól hozza esszenciaként a kis plusz hidratálást. 3 üveggel elhasználtam, reggel, este teszem a bőrömre, nekem segít. Nem csodaszer, de rutinban működik.

Update: lecseréltem. A Farm Stay hyaluron+ collagén 250 millis ampullája sokkal jobb. Gazdaságosabb, olcsóbb és az összetevői is jók+ több minden van benne. Ez is rendben van, de annyira nem "tölt" mint a Farm Stay ampulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

ssyakaky

2019. március 12.

ő egy nagy kedvencem, rutinba építve, illetve nyáron önmagában fenyvedővel is használtam, illetve mostanában ajakápoló helyett is. most fog elfogyni az első üveg. nagyon sokáig elég, jól hidratál, nem ragacsos, egyből beszippantja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tmika

2018. november 13.

Nagyon szeretem az állagát, folyékonyabb, mint a Cosrx csiganyála (a másik kedvenc). Hamar beszívja a bőröm, van, hogy csak ezt használom, és így is megfelelően hidratált lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

gabiba

2018. szeptember 17.

Elfogult vagyok ezekkel az eszenciákkal. Nagyon jó állagú, laza és gyorsan felszívódik. Ad egy extra hidratálást. Nyílván a vízhiányt egymaga nem győzi le, több lépcsős rutinban érdemes használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Neubauter

2018. augusztus 19.

Valoban egy kis csoda, szepen feltolti a vizhianyos bort, finoman hidratal. Reggelente hasznalom, pikk-pakk felszivodik, picit ragad, de jon ra a krem. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

keserutimi

2018. július 27.

Mivel láttam, hogy többen is a vízhiányos bőrük miatt vették meg, így én is beruháztam erre az esszenciára. Mindenképpen olyat szerettem volna venni, ami nem túl sűrű és nehéz állagú, és könnyen beépíthetem a rétegzős rutinomba. Már kb. 1 hónapja használom és nálam bevált. Könnyen beszívja a bőröm, és hidratál is. Ha elfogy, valószínűleg újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Lencseee

2018. május 22.

Vízhiányos bőr elkerülése végett használom ezeket a hyaluronos esszenciákat. Nekem használnak. A cosrx még mindig világbajnok abban, hogy egyszerű összetételű, szép incis termékeket ad világbajnok ár-érték-mennyiség arányban. Nem bántam meg, hogy rá esett most a választásom, sőt ha elfogy, szívesen újrarendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

HegiD

2018. május 21.

Elhasználtam már egy üveg Galactomyces 95-öst és ki akartam próbálni másikat, mert szeretek kísérletezni. Igazából nincs különbség a termékek között, de ez nem feltétlen baj, mert ennek ellenére meg vagyok elégedve mindekettővel. Hamar beszívódik, kellemesen feltölti a vízhiányos bőröm. Számomra nagyon hiányoznának esszenciák a rutinomból. Annyira könnyed állaguk van, mégis olyan sokat hozzá tudnak tenni a bőröm jóllétéhez. Bőrtípustól függetlenül, mindenki használhatja, ráadásul a kiszerelése is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

jituszka

2018. május 8.

Jól beszívódó, hidratáló esszencia. Rétegzős rutinba tökéletesen beilleszthető. Illatmentes, így az arra érzékenyeknek sem okoz gondot a használata. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig kitart. Árérték arányban mindenképp nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol