Cosrx

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: bogczi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Habzó arclemosó növényi összetevőkkel és szalicilsavval. Krémes állagú, mely vízzel érintkezve felhabzik és mikrobuborékai segítségével hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, a smink maradványait és megakadályozza a pórusok eltömődését.

szaboszilvia28

2018. december 3.

Egy évig elég volt egy tubus, egy borsószemnyi kell az arc-mellkashoz. Zuhanyzás közben használom.
Szerintem ez az egyik legjobb cucc. Újravettem, szerintem alapdarab.

Ami szerintem még ennél is jobb, az a Tosowoong Enzyme Powder "arcmosópora" .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Szerintem ez az egyik legjobb cucc. Újravettem, szerintem alapdarab.

Ami szerintem még ennél is jobb, az a Tosowoong Enzyme Powder "arcmosópora" .

ssyakaky

2018. július 6.

a márka low ph lemosójáról váltottam erre, eddig elégedett vagyok vele. krémes állagú, nagyon kevés kell belőle, már-már borotvahabszerű habot kepez. viszont nem szabad sokáig habositani arcon, olyankor úgy vettem észre, hogy csikorgósabbra tisztít, én ezt nem annyira szeretem, mert ilyenkor nagyon húzódik a bőröm. szóval erre figyelni kell. egyébként jól tisztít, a pattanasaimat megnyugtatja. én reggel és este is használom, nem vettem észre, hogy szárítaná a bőröm. az illata kellemes teás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Hestiana

2018. június 8.

Akciósan vettem meg, a márka Low PH verzióját használom egyébként, de ez nagyon jó... :)
Sajnálom, hogy drágább, biztosan fogok még venni, ha akcióban látom, mert nagyon jól tisztít, sűrűbb krémszerű állaga van, kellemes az illata és abszolút nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Stella1993

2018. április 21.

Bevallom először nem tetszett, mert a sminket nem szedi le, csípi a szemet és nem is a legolcsóbb. De a tegnapi nap után megváltozott a véleményem róla. Pár nappal ezelőtt valami kiütötte az arcom, hatalmas nagy pattanásaim lettek. Tegnap este zuhanyzáskor felkentem ezt a lemosót, és fent hagytam amíg leborotváltam a lábaim. Ma reggel hibátlan, egységes arcbőrrel ébredtem és ezt ennek a kis csodának tudom be. Hihetetlen. Szerintem ha elfogy, akkor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

matekinga

2018. március 26.

Végre, végre, valami, amitől nem húzódik a bőröm! Egyébként annyira jól nem tisztít, de nagyon kellemes érzés, olyan kíméletes. Mindenképpen maximális pontot kell adnom neki, mert arra nagyon jó, amire való. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

sunbeam

2017. október 31.

Imádom, szuperül teljesít, szépen tisztít, pattanás megelőző. Nem vettem újra, mert imádok kísérlezetni, de biztosan vissza fogok rá térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

szaszkoj

2017. július 10.

Jó kis arclemosó, bevált a zsíros bőrömre. Nem annyira habzik, mint inkább ilyen borotvahab-szerű kemény, krémes habot képez :) Igazából elég kellemes vele sirigézni az ember arcát :D viszont kell hozzá víz rendesen, mert különben kissé nehezen hajlandó csak habosodni. Én az arcomat és a kezemet is bőven be szoktam vizezni, mielőtt használom, úgy teljesen rendben van, kb. egy borsónyi elég az egész arcra. Az ára nagyon barátságos a mennyiséghez viszonyítva, jó sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Yami

2017. június 27.

Lassan elfogy és már meg is érkezett az utánpótlás. Reggel és este is ezt használom, nagyon jól tisztít. Ha teljes smink van rajtam, akkor előtte használok olajos arctisztítót is és annak a maradékát is remekül eltávolítja. Én úgy vettem észre, hogy általánosan szebb lett a bőröm, persze nem csodaszer, de kevesebb a pattanásom és a zsírosságon is segít. A rutinomba egyszerre mindig csak egy új terméket építek be, így észrevehetem a hatásait. Ez nem okozott irritációt egyáltalán, de azért vigyázok, hogy a szemembe ne kerüljön, mert csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

csimr

2017. május 3.

Hetente 1-2szer használom, vagy ha nagyon gáz valami miatt a bőröm. Nagyon szépen tisztít, szinte már csikorgósra mossa az arcom, ezért sem használom napi szinten. De tényleg szuper lemosó, egyedül a teafaolajos illata nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

gilisztagila

2016. december 10.

Óhh jeee!!! Egy éve kb iszonyat pattanások jöttek ki rajtam és ez az arctisztító nagyon úgy néz ki, hogy kordában tartja a bőröm. Egy hónapja használom kb, de örülök, hogy végül ezt kipróbáltam és leváltottam a Cosrx Good Morning Cleansert. Az sem volt rossz, de a pattikat nem üldözte el ennyire. Nem szárít, tetszik az illata is, ami abszolút tiszta, teafaolajos. Kevés kell belőle, tehát remélem ez is kitart 4-5 hónapig.

Update: Elhasználtam, és még mindig szuper termék! Éppen most rendelek újat belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.