Cosrx

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogczi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: HelloSkin, 4600 Ft

Habzó arclemosó növényi összetevőkkel és szalicilsavval. Krémes állagú, mely vízzel érintkezve felhabzik és mikrobuborékai segítségével hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, a smink maradványait és megakadályozza a pórusok eltömődését.

Ár: 4600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

emmagr

2021. május 25.

Az akném legrosszabb szakaszán már antibiotikum segítségével túl vagyok, maradtak a hegek és néha egy-egy kisebb “felszíni” pati. Ezeket szerettem volna felszámolni ezzel a lemosóval azonban pont az ellenkezője ütött vissza😞 Annyira leszed mindent, mintha “kiszipolyozná” a bőrömet, az előző értékelővel egyetértve csikorog és nyikorog utána. Pár nappal miután elkezdtem használni esténként, nagyon mély, csomós patik jelentek meg rajtam, és a picikből is sokkal több. Most már egy fokkal jobb mert egyből abbahagytam de én többet nem merek próbálkozni vele, még akkor sem ha ez valószínűleg a purging része volt.
Én sem és a bőröm sem vagyunk olyan állapotban hogy megérje vissza-aknésodni egy lemosó miatt, de ez példázza az én türelmetlenségemet is. El tudom képzelni hogy csodákra képes azoknál akik végigvárják a purginget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Lilo85

2021. január 21.

Borzalmas, nyikorog-csikorog a bőröm tőle, és a szagától a gyomrom felfordul. Ömlik a zsír a bőrömből, miután használtam. Teljes pénzkidobás, a Cerave SA pedig a legjobb alternatíva ami csak a bőrömmel történhetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Etes

2020. december 28.

Első termékem a márkától. Kb. két hete használom heti 5-6 nap, minden reggel.
Nagyon kevés elég belőle, vizes arcon jól habzik, valóban borotvahab szerű. Nekem ez az első ilyen állagú lemosóm, nagyon szimpatikus, tetszik ez a testesebb formulájú hab.
Mióta használom, a tiszta arc fogalmát újra értelmeztem, mert ez aztán minden leszed az ember arcáról, ez tagadhatatlan. Ezért aztán nem is lepődtem meg, amikor az érzékeny bőrömet tartós használat mellett el kezdte szárítani egy minimálisan, valószínűleg nem hidratálok megfelelően, de ez nem a termék hibája.
A rutinba jól beleillik, az előbb említett szárításon kívül nem okoz semmilyen irritációt, kellemetlen mellékhatást. Én teljesen illatmentesnek érzem a terméket, konkrétan 0, amit érzek, akárhogy szaglászom.
Használata mellett észrevettem, hogy a pórusok mintha valóban tisztultak volna, ezt leginkább a homlokomon, az államon és az orcáimon látom. Illetve mintha tömörítené is a bőrt.
A kiszerelés jó nagy, sokáig elég lesz, kíváncsian várom, hogy még hosszabb, tartósabb használat mellett (+ egy jó hidratáló) hogyan fog szuperálni. Eddig szimpatikus, akár újra vevős kategória nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

Első termékem a márkától. Kb. két hete használom heti 5-6 nap, minden reggel.

dreamstealer

2020. november 4.

A szagát picit szokni kell, de amúgy imádom! Nem kell belőle sok, könnyű lemosni, és úgy tisztítja bőrt/ szedi le a felesleges zsírt róla, hogy nem szárít vagy hámlaszt. Este sminklemosás után + reggel használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Schnebli

2020. május 25.

Nagyon szeretem, ezt a terméket, alaposan és kíméletesen tisztít, zsíros bőrre kiváló. Kissé csikorgatós, cuppanós bőrérzetet hagy maga után, viszont pont emiatt érzem, hogy kifejti a hatását. Állaga kellmes krémes, jól és gyorsan felhabzik. Megfelelő rutin mellett hamar kifejti hatását. Én ezt csak este szoktam használni miután eltávolítottam a sminkem. Sokáig elég, ezért nem sajnálom rá a pénzt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

szaboszilvia28

2018. december 3.

Egy évig elég volt egy tubus, egy borsószemnyi kell az arc-mellkashoz. Zuhanyzás közben használom.
Szerintem ez az egyik legjobb cucc. Újravettem, szerintem alapdarab.

Ami szerintem még ennél is jobb, az a Tosowoong Enzyme Powder "arcmosópora" .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Szerintem ez az egyik legjobb cucc. Újravettem, szerintem alapdarab.

Ami szerintem még ennél is jobb, az a Tosowoong Enzyme Powder "arcmosópora" .

ssyakaky

2018. július 6.

a márka low ph lemosójáról váltottam erre, eddig elégedett vagyok vele. krémes állagú, nagyon kevés kell belőle, már-már borotvahabszerű habot kepez. viszont nem szabad sokáig habositani arcon, olyankor úgy vettem észre, hogy csikorgósabbra tisztít, én ezt nem annyira szeretem, mert ilyenkor nagyon húzódik a bőröm. szóval erre figyelni kell. egyébként jól tisztít, a pattanasaimat megnyugtatja. én reggel és este is használom, nem vettem észre, hogy szárítaná a bőröm. az illata kellemes teás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Hestiana

2018. június 8.

Akciósan vettem meg, a márka Low PH verzióját használom egyébként, de ez nagyon jó... :)
Sajnálom, hogy drágább, biztosan fogok még venni, ha akcióban látom, mert nagyon jól tisztít, sűrűbb krémszerű állaga van, kellemes az illata és abszolút nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Stella1993

2018. április 21.

Bevallom először nem tetszett, mert a sminket nem szedi le, csípi a szemet és nem is a legolcsóbb. De a tegnapi nap után megváltozott a véleményem róla. Pár nappal ezelőtt valami kiütötte az arcom, hatalmas nagy pattanásaim lettek. Tegnap este zuhanyzáskor felkentem ezt a lemosót, és fent hagytam amíg leborotváltam a lábaim. Ma reggel hibátlan, egységes arcbőrrel ébredtem és ezt ennek a kis csodának tudom be. Hihetetlen. Szerintem ha elfogy, akkor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

matekinga

2018. március 26.

Végre, végre, valami, amitől nem húzódik a bőröm! Egyébként annyira jól nem tisztít, de nagyon kellemes érzés, olyan kíméletes. Mindenképpen maximális pontot kell adnom neki, mert arra nagyon jó, amire való. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.