Cottage

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. május 29.

Kiszerelés:   250ml
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Tusfürdők

Semleges pH szintű tejtusfürdő, az igazán puha, hidratált és friss illatú bőrért. Vadcseresznye és pisztácia illatban, természetes eredetű összetevőkkel.

Daisyyy

2017. szeptember 19.

Párizsban vettem egy ilyet az Auchanban, meg az ananászos-kókuszos verziót is, isteni mindkettő!!! Ez a meggyes-marcipános illat valami álom! :) Nagyon jó kis termék, bánom, hogy nem hoztam belőle többet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

svivko

2016. október 19.

2 éve horvát Dm-ben sikerült belenyúlnom a tutiba ezzel a termékkel. Varázslatos illata van, friss cseresznye és édes pisztácia keveréke egy szuper-finom marcipános cseresznyés desszertként nyilvánul meg ebben a krémtusfürdőben. A márka francia, ami jelen esetben megnyilvánult a termék minőségében is. Krémes, de mégis könnyen eloszlatható, sok habos tusfürdő. Hidratáló hatása ott van a toppon, s nem utolsósorban illata sokáig, esti fürdés után másnap reggel is érezhető a bőrön. Nekem ez a gyengém, de tudom, hogy nem vagyok egyedül. :)

Idén nyáron nem találtam a horvát Dm-ek polcain, felvettem a kapcsolatot a márkával, és sajnos kivonultak az országból, eBayen sem foglalkozik ezzel senki, de aki Franciaországban jár mindenképp próbálja ki őket, nem fog csalódni.
Az árak sincsenek elszállva, 1000 Ft alattiak a 250 ml-sek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Az árak sincsenek elszállva, 1000 Ft alattiak a 250 ml-sek.