Coty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

1972-es születésű orientális-virágos, vérbeli vintage parfüm.

Illatjegyek: pézsma, vanília, jázmin, rózsa

Krisztocska

2018. június 14.

Szeretem/szerettem... Imádom a mósuszt ezer éve. Azt hiszem, ebben az illatban a rózsa az, ami arra késztetett, hogy megváljunk egymástól, jóllehet imádom a rózsás illatokat is. Ebben valahogy olyan irányba viszi el, ami nem az igazi; elveszi a mósusz puhaságát. A Jóvan Musk ennél sokkal jobb és lágyabb. Ettől függetlenül ez egy jól eltalált illat, érdemes egy próbát tenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.