Cougar African Pepper Extract Szőrnövekedés Csökkentő Testápoló Férfiaknak 50 Ml

Cougar Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. május 31.

Kategória:   Testápolók

• Gazdag glicerintartalmú formulája intenzív hidratálást biztosít.
  • Csökkenti a szőrnövekedés sebességét és a szőrszálak vastagságát.
  • Természetes növényi kivonatot, ún. kelidonint tartalmaz, amely nem csak a szőrnövekedést lassítja, de a gyulladásokat is megelőzi.