Cougar Beauty

Ár:   £89   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   £89
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Felveszi a harcot a rugalmasság csökkenésével és a bőrereszkedéssel, amely az öregedésnek vagy a káros környezeti hatásoknak köszönhető.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juditkaa70

2016. május 18.

Ugye mi NŐK tudjuk,hogy a kézfej,a nyak és dekoltázs ahol elsőnek látható az idő múlása...és igen,akkor is ápolni kell ha nem látjuk szükségét,megelőzés céljából. Könnyed állagú,finom illatú szérum. Látványosan széppé és feszessebbé varázsolja bőröm,ezen kényes területeken. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 18.