Cover FX

Ár:   $45   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: mimicike, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   $45
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Magas potenciában C vitamint tartalmazó szérum azonnal felébreszti a fáradt bőrt, javítja a bőrképet, tiszta, ragyogó tekintetet ad. Véd a szabad gyökök ellen.

Önmagában vagy kedvenc termékkel keverve ill. primerként is tökéletes.

Nem tartalmaz parabént, szulfátot, ftalátot, alkoholt, parfümöt, ásványi olajakat.

mimicike

2020. február 8.

Már többször újra vásároltam, áalában a DW alapozó alá használom primerként, s így tökéletes a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Az ázsiai porcelánvirág olajos kivonata. Gyulladáscsökkentő, a hagyományos ázsiai orvoslás bőrirritációk gyógyítására használta. A fahéj-illatú virág kivonata fitoszterolokat, flavonokat és terpéneket tartalmaz.