KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cover FX

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   $42
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Cseppentős formulájú highlighter vagy bronzer. Használható önmagában vagy egyéb sminktermékbe keverve. Magas koncentrátumban tartalmaz gyöngyport ezáltal nem annyira csillámos hanem inkább fényes hatású. Pipettával adagolható. Parabénmentes.

6 árnyalatban kapható: 4 highlighter (Celestial, Moonlight, Sunlight, Sunkissed) és 2 bronzer (Candlelight, Sunset)

Cover FX Custom Enhancer Drops Vault Set
Ár: 50.000 , Eladó: zsoltisanta
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, előre utalás után foxpost (az ár a szállítási költséget nem tartalmazza)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wishes

2018. január 19.

Csodálkoztam, hogy csak 1 vélemény született róla eddig, pedig a highlighterek csúcsa! Lehet sminkbe keverve is használni, de én "töményen" szoktam. Valóban nem maszatolja el a sminket, csodaszép, egységes fénye van, tartós és gyöööhhnyööörűűű! Az a baj, hogy nehéz szavakba önteni, látni kell :) Amit lareina véleményéhez még esetleg hozzá lehet fűzni az, hogy nagyon szépen lehet építeni is és nagyon kevés kell belőle. Nekem egyébként egy iszonyú cuki pici kiszerelés van a Moonlight árnyalatból (jön mellé hamarosan a nagy tesó), NoraH lepett meg vele karira, hát azóta is mindig elmosolyodok, ha meglátom a neszimben :)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

lareina

2018. január 4.

Hogyan tudtam nélküle létezni? De most komolyan. Életem legjobb highlightere. minden kétség nélkül. Amikor megláttam karácsonykor a fa alatt senki sem értette mi ez a nagy öröm egy üvegcse miatt. Először is a mennyiség: 2 csepp az arccsontra olyan hatást kelt mint a legdurvább photoshoppolt reklámokon vagy a leghíresebb beauty guruk 'insta glow' highlightere. Soha nem voltam oda a krémes vagy folyékony highlighterekért mert mindig felszedték az alapozót/púdert viszont nálam a highlight a smink utolsó lépése. Meg sem mozdítja az alapozót vagy a púdert. Szemzugba is imádom, szemöldök csont alá illetve matt rúzsokon is metálos finisht ad. A moon light árnyalat van meg, erős a késztetés hogy a celestialt is beszerezzem. Egy csoda! Másik nagy plusz sok highlighterrel szemben, hogy nem kopik, fakul vagy egyszerűen csak eltűnik a nap végére. Pontosan ugyan úgy néz ki egy hosszú nap után vagy egy átbulizott éjszaka után mint amikor felkenem.

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate