Coverderm

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beauty Expert Kft., Módosítva: 2013. november 22.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csúcs bioaktív peptidek (Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide & Palmitoyl Tetrapeptide-7) és vízitorma kivonat kombinációját tartalmazza.

Fokozza és meghosszabbítják a Peptumax kezelést a nap során.

• Rendkívül hosszantartó
  • 100% vízálló
  • Bársonyos kinézetet nyújt
  • Finom reflektorokat tartalmaz, amik ragyogóvá varázsolják a bőrt
  • SPF 15-ös fényvédelem
  • Olajmentes
  • Hypoallergén
  • Minden bőrtípusra

Kiszerelés: 30 ml

anetta.filip

2018. február 6.

Ezt az alapozót használom a legtöbbet. Szín, állag, fedőképesség, használhatóság, összetevők tekintetében eddig ez nyert nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Gabi87

2016. február 18.

Ez a legjobb alapozó amit valaha használtam, pedig 14 éve használok napi szinten alapozót. Gyönyörűen fed, könnyen kenhető, tartós, én strandra és úszáshoz is használom, és valóban kitart ilyenkor is. Én a vízálló tulajdonsága miatt választottam. Nagyon jól terül, így kiadós. Kicsit sokba kerül, de én úgy használom, hogy hétköznapokban, munkába járáshoz olcsóbbat, ezt meg inkább alkalmakra, strandra, randira :) Ezt csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Nur

2015. augusztus 9.

Egy jó minőségű, átlagos alapozónak tartom. A látványos feszesítő hatást én nem tapasztaltam, szemben például a Clinique alapozójával. Könnyen eldolgozható, egységesíti a bőrt, kellemes a viselete, bár ezt a legtöbb minőségi alapozó hozza. Beszerzése kicsit nehézkes. Ami miatt nem valószínű, hogy újra vásárolom, az, az, hogy a színek nekem nem váltak be. Vagy túl világos, vagy minden átmenet nélkül, már elég sötétek, tehát igazi "közép árnyalatot" (médium) nekem nehéz volt találni. A hármas árnyalat van meg nekem, de ez télre kissé sötét, így inkább csak nyáron tudom használni, de akkor én inkább a bb krémeket szeretem. Rajtam nem marad fent rendkívül hosszan, de ez lehet, hogy egyéni bőr tulajdonság, bár megjegyzem van olyan bb krémem, ami a nap végéig kitart. Ettől függetlenül ajánlom kipróbálásra, de a színeket vásárlás előtt érdemes alaposan kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

További info az összetevőről a KM-blogon >>