Covergirl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Hosszabbító spirál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

malvada

2015. július 23.

Én ezt használom hétköznapokon és nagyon meg vagyok vele elégedve, már többször újrarendeltem. Nem csinál túl drámai szempillákat, munkába és nappali sminknek pont tökéletes. Hosszabbít de nem vastagít, éppen elegendő festéket rak a pillákra, hogy szebbé tegye a tekintetet, de este ne legyen kínszenvedés letörölni. Hátránya, hogy Magyarországon nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.