Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

• A shea vajban és makadámia dió olajban gazdag hidratáló Hand Therapy kézkrém keramid 3-mal és 6-tal erősíti a bőr nedvességmegtartó erejét, csökkenti a vízveszteséget és különlegesen hidratál.
  • Mirha tartalma kondícionálja a körmöt és körömágyat, hialuronsav tartalma bent tartja a nedvességet a bőrben.
  • Mentes a parabénektől, lauril-szulfáttól, ásványi olajtól és propilénglikoltól.

Illata: vibráló citrom friss korianderrel és édes mézzel.

Kiszerelés: 25g, 50g, 100g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

muckó

2013. augusztus 18.

Csak mintát kaptam belőle, de nem fogok venni tubusos kiszerelésben, mert nagyon gyenge az illata, csakúgy mint a testradírjának. Eddig bejött az avokádós, rózsás, íriszes és akácvirágos illatuk, de ez nem jön be nekem. Kissé olajos ez a kézkrém, a hidratáló hatása nem rossz, de az illat, ahogy írtam, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

svivko

2013. május 15.

Unokatesóm abszolút kedvence. Az illata egy szaglósejtszíntű orgazmussal ér fel szerinte (szerintem mindegyik Crabtree Hand Remedyje ilyen, de csak én vagyok ilyen elmeroggyant, hogy életcélom az összeset kipróbálni).
Hidratálásban kiváló, és a körömágybőr ápolásból is kivételes termék. Lakkozás nélkül is olyan szép ápolt kézfejet ad, pár használat után. :)
Ahj C&E imádat.
Legutóbb mikor náluk voltam kérdezték, hogy honnan hallottam felőlük, és mondtam nekik, hogy Krémmánián találtam rá (akkor még csak pár Gyöngyvirágos csoda volt feltöltve) egy-két termékükre, onnan. Tökre odavoltak, hogy létezik ilyen oldal, és hogy vigyem a hírt én is. No, asszem ez a 10+ krémfeltöltés eleget tett az ígéretemnek.
Kivételes márka. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Ahj C&E imádat.
Kivételes márka. <3