Crabtree&Evelyn

Ár:   €35   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 5.

Ár:   €35
Lelőhely:   online külföldről

A modern nő kifinomultságát és eleganciáját sugározza minden összetevőjében.

Az innovatív technológiának köszönhetően közvetlenül a virág szirmából kinyert molekulák illatával gyönyörködteti elegáns közönségét.

• Az áttörő technológiával a rózsa valódi illatát tükrözi ez a csodálatos EDP.
  • Klasszikus, elegáns illat, amely mind nappal, mind este tökéletes viselet
  • Fémes hatású selyemmel és aranyos bevonattal ellátott üveg.
  • Parabénektől, ftalátoktól, ásványi olajoktól és propilén glikoltól mentes formula.

Illat: Az egyedülállóan illatos Evelyn Rose szirmokkal és őszibarack nektárral körülölelt elegáns jázmin és viola illat, megfűszerezve a bergamot és az érzéki ámbra illatával.

rózsa, zöld jegyek, bazsarózsa, őszibarack, viola, jázmin, bergamot, borotyán
Kiszerelés: 50ml

Coromandel

2018. december 28.

Sokat utazom a munkából kifolyólag külföldre, és ezáltal a dutyfree-ben töltött időm gyermeki izgatottsággal töltöm.
Sok, ismeretlen, Magyarországon nem kapható illatokat tudok így kipróbálni, aztán persze szerezhetem is be vágyaim netovábbját ha esetleg vásárlásig fajulna a dolog. Ezzel az illattal sem volt másképp. A gépem egy órát késett, így volt időm beleszeretni ebbe a csodálatos parfümbe. Bevallom, nagy rózsa rajongó vagyok, de fifikás is egyben. Nem mindegy, hogy milyen olaj keveredik abban a parfümben és így tovább... Igazából az üvege tetszett meg( mi más) és rögtön fújtam! De jól tettem. A rózsa szírmainak valódi illatát hozza el, az a mély, addiktív virág illat amitől a rózsa rózsa lesz. Érdekesnek bizonyult a leszáradasa. Mert intenzíven kezd, a rózsa legjavával indít és egy könnyed, puha illattá változik. Több órán át viseltem a bőrömön, és egy igazán kifinomult illatot tudtam magamon. Azt hittem Niche illat de utána néztem fragin és nem. De írják is, hogy jó minőségü olajokat használtak a parfüm megalkotásakor. Én 34 euróért jutottam hozzá. Egy ilyen parfüm ennyiért ajándék.
Ui: Ha valaki szereti Maison Francis Kurkdjian Oud illatát, ezzel az illattal teljesen elégedett lesz. Igaz, ebben az illatban nincs oud, mégis nagyon kifinomult ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 28.