Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   online külföldről

Egy csodálatos utazást tehet az érzékek világába egzotikus teafa és szantálfa jegyekkel dúsított, gyömbéres, citromos, zöld bambuszos alapjegyekkel rendelkező Nomad Eau de Toilette-tel, mely egy elragadó keleti kristályüvegbe zárva várja, hogy Ön felfedezze.

Fej: Zöld tea, citromfa

Szív: Gyömbér, bambusz, szegfű

Alap: Szantálfa, cédrus, tikfa

AdamFragFanatic

2016. március 3.

A legelső borotvaszappanom illata. Abból kiindulva vettem meg a parfümjét is. Az egyik legtöbb emlékem ehhez a parfümhöz kapcsolódik, tökéletes nyári illat. Tartóssága átlagos. Picit krémes, citrusos illatról van szó - ami egyszerűen magába foglalja a minőséget. Sajnos nem tudom, hogy Magyarországon hol lehet kapni.

Akinek megakad a szeme egy ilyen parfümön mindenképpen próbálja ki mert nem fog csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.