Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. december 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Díjnyertes kézkrémünk megérkezett a csodálatos, új Pomegranate gránátalmás illatban. Intenzíven kondícionáló kézkrém formulánk által minden használattal egyre puhább lesz kezünk.

Kondícionáló shea vaj, makadámia dió, gránátalma, szőlőmag és argán olajak hidratálják és simítják a kezeket. Mirha tartalma kondícionálja a körömágyakat és a körmöket.

Használja minden nap a kellő hidratáltságért.

Illat: a gránátalma fanyar édessége, egy csipetnyi citrussal és friss fügelevéllel keveredve

Kiszerelés: 25g, 50g, 100g

nicolpiper

2016. március 2.

Isteni ez a krém. Hidratál, a kezem olyan puha lesz tőle hogy csak na. Az illata meg egy főnyeremény. :D Nyereményjátékon jutottam hozzá és előtte nem is ismertem ezt a márkát, de őszintén sajnálom hogy itthon már nincs jelen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

negra

2015. december 13.

Ajándékba kaptam ezt a 25 gr-os kézkrémet - az illatát tekintve kellemes, nem zavaróan édeskés - bár nem ezt választottam volna, ha magam választom. Nagyon könnyen beszívódik, kellemes érzés - s tényleg jól hidratált. Kár, hogy jelenleg csak webshopon keresztül szerezhető be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 13.

norelyn

2015. március 23.

A testápolót volt lehetőségem kipróbálni mivel nyertem egy tesztert és IMÁDOM! Az illata a legjobb és az puhaság amivé a bőrömet varázsolja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

anszan

2014. március 20.

Sajnos nekem ez a krém semmit nem segített a kezeimen. Már több, mint 1 hónapja használom, de hatás nincs. A lányom esténként kente vele a kezeit, de 1-2 hét után áttért egy másik krémre, mert neki sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 20.

zitici

2013. október 9.

Nagyon különleges illatú, gyorsan beszívódik és hihetetlenül puha marad utána a kezem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

bogibooo

2013. január 2.

ez egy annyira de annyira jó kézkrém!:) imádom a kézkrémeket, de nem vagyok annyira gyűjtő,mint pl az ajakápolóknál, általában kétféle van és ő az egyik most. Gyorsan beszívódik és kellemes, diszkrét az illata. Nekem a körömágybőrömet is szépen hidratálta (amire valljuk be,nem sok kézápoló képes).:) Éjszakára mindig bekrémezem vele a kezeimet és nagyon szép ápoltak lesznek reggelre!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.