Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   online külföldről

Fedezze fel a Crabtree&Evelyn egyik klasszikus illatának időtlen varázsát, melyet a karibi szigetvilág friss citrusai, valamint gazdag fűszerei inspirálták. A pezsdítő és feltöltő illata tökéletesen illik a magabiztos, jól ápolt férfihez, aki mindennap megtalálja a maga kalandját.

• Egy klasszikus illat, melyet nappal és este egyaránt lehet viselni
  • Hűs, frissítő lime-kivonat és fűszerek tökéletes keveréke
  • Nem tartalmaz parabéneket, színezéket, ftalátokat, ásványi olajat és propilén glikolt

Illat: Friss lime és vetiver keverve szerecsendióval, gyömbérrel, korianderrel illetve borókával.

fej: citrus, liliom, vetiver
szív: szerecsendió, koriander, gyömbér
alap: szantál, boróka, tikfa

molnardokigergely

2014. szeptember 20.

Négy pont. A tusfürdő verzió és a borotválkozás utáni krém is jobban sikerült szerintem. Az illat nem túl dögös, nem igazán "zamatos", egy idő után a bőrömön kevéssé jellegzetes, némileg virágos kis citrom lesz. Tartóssága gyenge közepes. Ha az egész termékcsaládot (WIL) veszem figyelembe, ami nagyon is szerethető, azért nem mondhatom, hogy lényegesen kilógna ez az illat a sorból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.