Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

A díjnyertes shea vaj tartalmú kézkrém lilaakác illattal, mirhával, és makadám dióolajjal észrevehetően puhábbá és ápoltabbá varázsolja kezét és körömágyát.

• Hidratáló ceramidot és antioxidánsban gazdag E-vitamint tartalmaz
  • A mirha kivonat ápolja a körmöt és a körömágyat
  • Ásványi olajtól, parabénektől, ftalátoktól és propilén-glikoltól mentes formula

Illat: lilaakác, bazsarózsa, bodzavirág és magnólia jegyének keveréke

Kiszerelés: 25 és 100 g

wishes

2013. július 27.

Ha apró, dekoratív ajándékot kerestek, aminek az árfekvése is jó, a Crabtree kis kiszerelésű kézkrémei egyszerűen csudálatosak a célra :) A Crabtreeben amúgy nagyon elegáns ajándékos tasakokat is lehet kapni, én legutóbb olyanba csomagoltattam a kis kézkrémet egy belga csokis bonbon kíséretében.
Anyukámat leptem meg ezzel a parfümös illatú csodával, aki azóta is boldogan kenegeti vele a kezét, mert az puha és virágillatú lesz tőle. Én is kipróbáltam, nagyon finom, vajas az állaga, és hamar beszívódik, csak az illatát hagyja maga után, ami mellesleg szerintem az egyik legfinomabb illat a márka kínálatában.
(A neve viszont provokatív szójáték jellegét kelti, (Wisteria=hisztéria), vigyázat vele, hogy a megajándékozott nehogy utalásnak vegye!! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.