Crazy Rumors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

100%-ban természetes és vegán ajakápoló. Jojobaolaj, extra szűz olívaolaj és sheavaj alapú, nem tartalmaz mesterésges színezéket és illatanyagokat, sem tartósítószert!

4 féle ízváltozatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ava

2014. március 22.

Nagyon sok ajakápolót próbáltam, a tiszta lanolin mellett ez ápol jól,összetevői szépek.Illata szerintem nagyon jó.Mindig nagyon szárazak az ajkaim sajnos.Régebben labellót használtam ,csak rontott rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 22.

Szaszmancs

2013. szeptember 29.

Fahéjas tejberizs vagy Dolce Gusto Chai tea latte illata van, kinek melyik ismerősebb. Fantasztikus, bár elég erőteljes, felkenés után is sokáig érezni, úgyhogy csak magamfajta illatbuziknak ( már bocsánat) ajánlott. Egész jól hidratál, de nem hagy maga után túl zsíros érzést. Kellemes kis téli finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 22.

Elképesztően jó illata van, viszonylag jól is hidratál, de azért erre a célra vannak jobb ajakápolók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil