Crazy Rumors

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4.4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emberpalanta, Módosítva: 2021. május 19.

Kiszerelés:   4.4 ml
Kategória:   Ajakápolók

• A narancskrém ajakápoló balzsam az intenzív narancsos limonádé és a vanília fagylalt találkozása!
  • Mindezt kalória nélkül! Ez az egyedülálló ajakbalzsam szuper puhává varázsolja az ajkakat és csábító ízt kínál. Tökéletes duó, az íze pedig egy álom!
  • Gyengéd ápolást nyújt a bőrnek a sheavajjal, kitűnően hidratál és rugalmassággal ajándékoz meg.
  • 100%-ban természetes, vegán, állatkísérlet-mentes természetes kozmetikum.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

emberpalanta

2021. május 12.

Carmex helyett kerestem cruelty free ajakápolót, bioboltban találtam erre a termékre. Nagyon meg vagyok elégedve, annyit kell csak használnom, mint korábban a Carmexet (kb napi 1-2x), megfelelően hidratál, nem szárít, nem tolakodó az illata. Shea vajas az illata/íze főleg, de nem erős és nem kellemetlen. Kicsit intenzívebb gyümölcsös illatra számítottam a termék neve alapján, de alapvetően bejön, kipróbálom a többi ízt/illatot is a márkától szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol