Creation Lamis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2013. május 15.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

A Kenzo Flower után szabadon.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

mancus2

2017. szeptember 5.

Sajnos le kell pontozzam... Használtam az eredetit és nagyon megörültem, hogy találtam hasonlót megfizethetőbb áron, ezen felbuzdulva kipróbáltam sok creation lamis terméket is, de neeeeeem. Kb. az üveg felénél mindegyiknek előjött valami mellék "szag" amit nem bírok elviselni annyira, hogy már az eredeti illatokat is megutáltatta velem :-( Lehet, csak én vagyok erre "allergiás", de akkor is csak egy csillagot tudok adni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

karakumsivatag

2013. május 8.

Nagyon jó utánzat, imádom. Elég tartós és az ára is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 8.

Nagyon jó utánzat, imádom. Elég tartós és az ára is jó volt.