Creation Lamis

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: adrica, Módosítva: 2016. április 13.

Escada Sentiment parfüm utánzat

LolaDobrev

2020. január 29.

Életem legeslegelső parfümje, amit ajándékba kaptam a nénikémtől több, mint 20 éve :DD Emlékeim szerint tényleg barbibaba "szagú" rózsaszín lötty volt, de akkor imádtam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

adrica

2016. július 5.

Az eredetit nem ismerem, de ez nekem elég édes volt. Már réges rég meg van, és csak az 1/3-a fogyott el kb. Így megválnék tőle. Ha valakit érdekel, 1000.- Ft. + pktg. ill. ha Bp.-i akkor talán személyesen is (Boráros tér stb...) Még nagyon sok van benne, de már más típusú parfümök iránt érdeklődöm. Ez egy édes, gyümölcsös, piros bogyós, talán málnás, ribizlis, cukorkás illatú. Ez egy igazi rózsaszín illat. Olyan fiatal, tinilányos, szinte még alig tette le a Barbie babát, de már a fiúkon jár az esze, ahol még semmi más nem fontos mint a szépség, a körömlakk és a szemfesték. Legfőbb gondja, hogy a körömlakk színe menjen a rucihoz, a táska a cipőhöz. Ami nem rossz, csak nagyon naiva szerep. Már kinőttem ebből az időszakból, lassan viszont a lányaim nőnek bele. Ha nem viszitek, lassan ők öröklik. :) Szerintem még tartós is kategóriáján belül.
U.i.: Bocsi, de még sem adom el, mert az idő sajnos kikezdte az illatot és már nem azt az élményt nyújtja. Így nincs képem eladni. Wc illatosító lett belőle. Szerintem ez a parfümök halála. Sajnos. Pedig, nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.