Creed

Ár:   29 000-55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sonkabence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Ár:   29 000-55 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 120 ml

Könnyed, életteli illat férfiaknak és nőknek, melyet a tengerpart menti citrusligetek és a buja szicíliai táj ihletett. Mindenkor viselhető, az öltönyhöz és az esti partihoz is tökéletesen illik. Az Imperial Millesime karizmatikus, megnyerő kisugárzást biztosít – különösen kedvelt a szórakoztatóipar nagyjai közt. Szépséges és hibátlan, akár egy színtiszta aranyrög.

Ár: 6800.- Ft / 10 ml + postaköltség , Eladó: Hattila
Állapot: Eredeti üvegből frissen átfújva, Helyszín: Budapest, Szentendre környéke, fizetés: Személyes átvétel
kiadó/eladó Creed Millesime Imperial
Ár: leírásban , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: 30/28ml , Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után küldöm

LocseiZsuzsanna

2020. december 27.

Fantasztikus! Minden túlzás nélkül mondom, és nem a hype miatt vagy mert "imperial", de mégis. Eddig talán egyetlen 1 Creed nem fogott meg, az is csak azért mert maga a fő jegy nem a kedvencem, ha milliárdos lennék biztos hogy mindegyik Creed meglenne, aromaterápiának, mert már attól "jól van az ember" ha csak megillatolja. Ilyen tökéletes kombinációt, ami egyszerre férfias, egyszerre gyümölcsös, lágy, szellős, tengerparti, nemigen lehet csak úgy összecsapkodni. A hölgyek (és itt szándékosan hölgyet írtam,nem nőt) akik amúgy is szeretik az unisex illatokat (és ugyebár olyan hölgy is van akinek a tengeri jegyek nem feltétlenül férfiasságot jelentenek), bele tudnak merülni és habarodni ebbe a kifinomult ízléssel és tudással összerakott illatba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 27.

bodi.kriszti92

2019. május 17.

na hát alig vártam hogy kipróbáljam ezt a sokat emlegetett, hírhedt darabot, és az a "baj" hogy már csak azért is tetszik, hogy tudja az ember a sztoriját, történetét ennek, ezen kívül azért ódát nem zengenék róla, mindenképpen egy megnyerő darab, olyan rámenős féle. egy olyan emberre tudok asszociálni róla, aki a végtelenségig magabiztos, törtető, céltudatos személyiség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Lunacska

2018. január 11.

Ajándék...ez jutott róla eszembe! Ajándék az orrnak, szívnek, léleknek, olyan jóleső, napsütéses jókedv társul hozzá, egy esős napon vidámságot és nyugalmat hoz. A Neroli parfümériában tesztcsíkra fújtam és egész éjjel a szobámban volt, alig vártam, hogy megérkezzen a minta, amit rendeltem belőle. Nem tudok tőle elszakadni! Édes, puha, kifinomult illat. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Lapo

2017. május 28.

Ami elsőre eszembe jutott vele kapcsolatban, hogy kortalan.. semmilyen divatnak nem hódoló parfüm.. ezért tud még ma is (kiadása után 22 évvel) ennyire üdítő, friss és jól hordható illat lenni. Fantasztikus.. tényleg.. én nőkön nem tudom elképzelni, de lehet csak az én orromnak túl maszkulin. Szívesen hordom tavasztól őszig az esték kivételével..
Nagyon finom picit gyümölcsös kezdettel, majd egy végtelenül természetes és tiszta tengervíz illat bújik elő belőle.. Fura ez így leírva..nem túl megkapó.. :D de higgyétek el, csodálatos..

(..hogy ne legyen ennyire maradéktalan az öröm..: a tartóssága nem az erénye (próbáltam finoman fogalmazni..) és hát a kupak.. :D hát ez vicc ebben az árkategóriában.. nincs vele semmi gond amíg le nem veszi az ember, mert az üveg gyönyörű és végtelenül igényes..jó ránézni.. de ez a könnyen lecsúszó műanyag valami, nagyon gagyi egy Creed-től..)

Érdekesség képpen, állítólag fél Hollywood használja, pl. Harrison Ford, Pierce Brosnan, Eva Herzigova, Andre Agassi (bár ő más ligában evez..erős képzavar :D ), Glenn Close

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

ava

2016. november 24.

Nagyon kívàncsi voltam,miután a neten olvastam róla,hogy sissi császárné illata volt( hm ,ki tudja igaz-e),de tetszett ,hogy nincs benne mesterséges,(mostani parfümökre jellemző összetevők).Találtam a neten " jó árban"gondoltam ennyiērt csak tud valami mãst,különlegeset és igen ,ez a parfüm és biztos a többi creed is,más,nem az az émelyítő ,semmilyen ,unalmas ,kommersz illat.Divaton felülkerekedik,olyan száz ėve is finom,igēnyes,tiszta, ízlėses,nem mindennapi illat és száz év múlva is megragadó,nem tudom elképzelni,hogy közönsėgessé válik,idejėt múlt lesz.Nehezen választok parfümöt,mindet majdnem egyformának ,unalmasnak érzem,nem ragad meg ,de ez nem véletlenül ilyen dråga,biztos az előállítãsa sem olcsó,de nem akarják,hogy mindenki szãmára elèrhető legyen,így nem veszíti el a "presztīzsét"Magyarorszãgon nem láttam üzletben sehol még.Más illat kifújãs után és változik,finomabb lesz idővel,érződik,de nem tolakodó,nem édes illat,zöldl,friss,természetes.Úgy ėrzem nem elég nyerni a lottón,hogy tudjuk viselni annál több kell,tényleg a felső tízezer illata,de nem a " közönséges celeb",nem igazán illik hozzåm,illatminta nèlkül nem javaslom megrendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 24.

sonkabence

2015. február 24.

A Creed parfümházról kommentekben hallottam, olyan rövidítésekkel teli, mint: GIT, MI, BdP. Aztán rájöttem, hogy az ikonikus alkotásokat a fanok lerövidítik, így lett a Green Irish Water-ből GIT, a Millesime Imperialból MI. Bevallom, elsőre kicsit ellenszenvesnek tűnt ez a márka, főképp mert a csapból is ez folyt. Egy kellemes tavaszi estén Münchenben sétáltam és betértem egy D-betűs üzletbe, szétnézni, hogy mivel másabb kint, mint itthon. Egyből kiszúrtam a nagy matricákat: Creed Mint kisgyerek az édességboltban úgy kapkodtam le az üvegeket a polcról, végül is egy illatot próbáltam ki ekkor: Millesime Imperial, avagy Császári válogatás? Megszagoltam a csuklóm: gyümölcsös, sós lötty, de baromi tiszta illat. (Ez volt az első niche illat az orromnak akkor)
Kimentem az üzletből és a közeli parkba vettem az irányt. Oda-oda kaptam a csuklóm az orromhoz és valami eszméletlen finom illat bontakozott ki rajtam. Nyugalmat, békét sugárzott, máig emlékszem, hogy egy lovarda illata jutott eszembe. Hőség, széna, lovak és Toscana a maga csodálatos sós levegőjével. Egyből szerelembe estem, kell kell kell. Most ebben a hűvös téli időben nem az igazi. Mint egy tökéletesre szabott zakó a szövetkabát alatt, ki kell várni, hogy lekerüljön a kiskabát. Melegben, szabadban érzi jól magát.
Egy legenda kering a Creed illatokról és a batch kódokról, jelentem igazak. A kezdés minden üvegnél más-más, de pár perc után beáll az emlékeimben szereplő illattá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional