Crest

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2015. március 27.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:   56 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Lágyan távolítja el a hosszú évek elszíneződését. Gyengéden fehérít, kifejezetten érzékeny fogakra ajánlott. 28 napig alkalmazandó, alsó és felső fogsorra (56 fehérítő csík). Napi 5 perc hatóidővel.

mlnda

2020. április 2.

17ben hasznaltam, es azert valasztottam ezt a matricajat a Crestnek, mert ez a legkimeletesebb. Erzekeny fogakra valo, nekem pedig erzekenyek a fogaim. :D
A leghasztalanabb matricanak tunik az osszes kozul, de ha erzekeny az ember foga, akkor nemigen tehet mast... Bar a matricak nagyon kis szazalekban tartalmaznak hidrogen peroxydot, legalabb jo sok van beloluk. Ugy terveztem, hogy ez a termek lesz a proba, megnezem mennyire hat ez a kis szazalek hatoanyag a fogaimra, okoz-e fajdalmat, diszkomfortot, barmilyen gondot.
Feltettem hat az elso matricat es meg kell, hogy mondjam, par perc utan vegigfutott egy villamszeru, eles es eros fajdalom a fogsoromon. Nem volt kellemes, sot, de szerencsere csak par masodpercig tartott, aztan semmi (a tobbi matrica hasznalatanal se). Felve, de tovabb kiserleteztem, naponta feltettem egy matricat (egy ido utan mar az eloirtnal tobb idore is) es lestem a valtozasokat. Nem igazan tortent semmi erdemleges. Nem feheredtek a fogaim, de legalabb kiderult, hogy az elso fajdalomtol eltekintve nincs bajom tole. :)
DE:
A doboz maradek tartalmat odaadtam a hugomnak, akinel viszont mar 3 hasznalat utan annyira latvanyos volt a hatas, hogy wow! Volt olyan is, aki megkerdezte tole, protezist csinaltatott-e. :)) Nem tulzok, tenyleg nagyon latvanyosan kifeheredtek a fogai. O nem is hasznalt el tul sok matricat, max 6-7et, ha jol emlekszek.
Szoval a tanulsag szamomra az, hogy nagyon sok fugg attol, kinek milyen szerkezetu a foga, kinek mennyire reagal konnyen vagy kevesbe konnyen.
Vegul en is elertem a kivant arnyalatot, de egy masik Crest matricaval. :)
Errol bovebben irok a SUPREME FLEXFIT matricak alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

DE:
Vegul en is elertem a kivant arnyalatot, de egy masik Crest matricaval. :)
Errol bovebben irok a SUPREME FLEXFIT matricak alatt.

szluca

2015. május 29.

Sajnos csak nagyon minimális hatást tapasztaltam, ennyi pénzért ennél sokkal többet vártam, még akkor is, ha ez a típus a család legkevésbé hatásos tagja. A matricák kevésbé ragadnak a fogra, mint a többi fajta, igazából csak egy vékony nejlon egy kis réteg zselén, úgyhogy elég könnyen elcsúszik a fogakról. Viszont csak 5 percig kell fent hagyni, ezért ez nem is zavaró, az első 1-2 matrica után meg lehet szokni. Érzékeny fogaim vannak, és tartottam tőle, hogy még a Gentle Routine is ártani fog nekik - szerencsére nem így lett. Semmilyen fájdalmat, vagy diszkomfort érzetet nem tapasztaltam a használat során. A folyamat vége felé elkezdtem hosszabb ideig is fent hagyni a matricákat (10-15 percre), mert annyira zavart, hogy nem láttam a fehérítő hatást, de még így sem bántotta a fogaimat. Ennek nagyon örültem, viszont két csillagnál nem adok többet, mert 13.000 forintokat nem szeretek kidobni az ablakon.

Ezután még kipróbáltam a Crest-től a Professional Effects Luxe-ot is, ami viszont nagyon hatásos volt, írtam róla hosszabban a saját adatlapján. Ha a Gentle Routine-t nem is, de azt mindenképpen ajánlom annak, aki fehér fogakat szeretne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak