Crest

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   84 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szluca, Módosítva: 2015. június 4.

Ár:   50 000 Ft
Kiszerelés:   84 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Crest fogfehérítő matricák a fogorvosok által a professzionális fogfehérítés során használt összetevőkön alapulnak. A fogfehérítés ezekkel a matricákkal ugyanolyan vagy jobb, mint a lézeres fogfehérítés, ami akár 500 dollárba is kerülhet a fogorvosnál. A Crest matricák klinikailag teszteltek és nem károsítják a fogzománcot, használatuk abszolút kockázatmentes, ráadásul a fehérítés egyszerűen, fokozatosan megy végbe az otthona kényelmében.

A Crest Supreme Professional Whitestrips matrica az abszolút leghatékonyabb és legerősebb Crest fogfehérítő matrica. Otthoni fogfehérítésre szolgál és biztosítja a fogak professzionális, lézeres fehérítéssel megegyező szintű kifehérítését.

• a Crest Supreme Professional 80 %-kal jobb, mint a hagyományos fehérítő matricák és 43 %-kal hatékonyabb, mint a Crest 3D White Professional Effects matrica, amely a Crest 3D White széria legerősebb matricája.
  • 14 %-kal hosszabb matrica a felső fogsorra és 18 %-kal hosszabb matrica az alsó fogsorra.

Használat: napi 2 x 30 perc, 21 napon keresztül (vagy napi 30 perc, 42 napon keresztül)

barbarahella

2019. október 19.

Egy fél csomagot vettem és használtam el. Nagyon szépen fehérít. Nekem nem lett tőle érzékeny a fogam kicsit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Dorilovely93

2018. június 19.

6 napja használom ezt a terméket. Azt meg kell hagyni nagyon hatásos és már az első alkalommal észrevehető volt egy minimális változás. Azóta szépen kifehérítette a fogaimat. 2 napig semmi érzékenység nem volt, aztán 3. napon este kezdett el érzékeny lenni a fogam még a vízre is. Ha reggel teszem fel, akkor csak este lesz érzékeny. Amiért 3 csillagot adok, az azért van., mert minden este elkezd fájni a fejem nagyon. Hozzáteszem nem vagyok fejfájós és nagyon rég fájt már a fejem. A 4. fogfehérítő tapasz óta pedig minden este.Valószínű anyag van benne, de egészségesnek nem mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

sabell

2018. március 22.

Második Crest-es próbálkozásom. Ezzel elégedettebb vagyok, mint az előzővel. (CREST 3D WHITE LUXE SUPREME FLEXFIT) 1/3 doboznyit rendeltem és látszik a különbség. Kicsit érzékennyé teszi a fogakat, de nem vészes. Nekem nem is csúszkált, szárazra töröltem előtte a fogaimat és szépen rajta maradt. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

BernieR

2016. március 4.

Brutál idegesito a használata- csuszkál a számban, és a sok nyállal is nehéz mit kezdeni abban a 30 percben, de tényleg hatásos!!!!!!!! Fehérit. Nagyon. Érzékenységet okoz, de a használat befejeztével elmulik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Pöti

2015. december 8.

A Professional Effects-et váltottam erre. A régit nagyon szerettem, nagyon jól feltapadt a fogakra. Ez viszont csúszkál, szó szerint végigkínlódom vele a fél órát, viszont nagyon látványos a hatása. A hatása miatt 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

murczinodett

2015. június 4.

Működik! Tényleg kifehéríti a fogakat árnyalatokkal, de óvatosan kell vele bánni, mert az íny nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.