Crystal

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ficuskinky30, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Szandika12

2018. szeptember 5.

Nekem sem vált be annak idején ez a dezodor, amikor natur termékeket használtam csak szinte, és büdös maradtam tőle, sokszor kellett újra dezodorozni, anyukámnak viszont bejött annak idején. :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

carolinett33

2017. február 19.

nekem nagyon bevált, egy nyáron át használtam, sosem volt vele semmi gondom. Sokkal jobban bejött mint ezelőtt bármi, az alus dezodorokat is beleértve. nem ragad, gyorsan megszárad, tökéletesen színtelen, nem bántja a ruhákat, egész nap kitart. egyetlen negatívumként nekem nagyon offenzív volt ez az erős citrusos illat miután bekentem magam, de hamar visszafogottabb lett. Az erős illat miatt váltottam a márka sótömb kialakítású dezodorjára, mert ennek is a timsó a hatóanyaga, ugyanúgy bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

asszembocicsoki

2016. december 20.

Már hosszú ideje bio dezodorokat használok, de ez katasztrófa.. Még a sokat leszólt Dr. Organic dezodorok is mérföldekkel jobban teljesítettek a nyáron! Soha semmitől sem büdösödök, ez mégis meg tudja oldani (pedig tél van!!). Az illata és az összetevők szuperek, ezért megérdemel 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

jemelja

2016. szeptember 29.

Nem izzadsággátló, hanem kellemetlen szag megelőző. Ezt pár óráig képes teljesíteni, aztán újra kell felvinni. Meg kell várni, míg megszárad, különben foltot hagy a ruhán. Egyszóval rohanós, kimelegedős napon nem ezt választom, de nyugis napokra kellemes, főleg a tudat, hogy nem mérgezem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Yucchan

2016. január 7.

Az ígéretét maradéktalanul teljesíti: nem izzadást gátol, hanem dezodorál, vagyis szagtalanítja a verejtéket. Sokáig használtam, többször újravásároltam, szerettem az illatát, de sajnos túl drága a gyenge hatásához képest. Hiába nincs testszag, ha a nedvességfolt ott van a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

jane79

2015. szeptember 20.

Natúr dezodort kerestem és rá esett a választásom. Az illata nagyon tetszik, de valóban egy meleg nyári nap után, kifejezetten éreztem magamon valamit.
Sajnos emiatt visszatértem a kevésbé natúr deomhoz. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Sajnos emiatt visszatértem a kevésbé natúr deomhoz. Nekem nem vált be.

senskin

2015. április 3.

Nekem bevált. Semmi irritáció! Ráadásul nem tartós az illata, ami nekem azért jó, mert nem szeretem a dezodorok illatát! Csak a parfümét és nekem, ne keveredjen a kettő! Semmi izzadságszag!!! Egyszerűen tartós és megbízható! Pedig én sportolok! Külön jó, hogy nem az izzadást akadályozza, hanem a szagokat és nem kapok verejtékmirigy-gyulladást, mint a niveától, meg a hasonló többitől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

lujzi

2015. március 10.

hááát... egynek elmegy, de nem ő lesz az igazi, főleg nem nyárra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

hááát... egynek elmegy, de nem ő lesz az igazi, főleg nem nyárra...

manoka92

2015. február 11.

Nem lettünk jó barátok. Olyan régóta keresem a tökéletes natúrdeót, amire nem érzékeny a bőröm sem, hát úgy tűnik kereshetek tovább...
Kezdjük a hatásával: az lényegében nem lenne baj, ha naponta többször kéne használni, mert kb. minden ilyen jellegű deót többször kell, de már használat után fél- háromnegyed órával sincs kellemes, friss illatom, mint ahogy vártam. Az illata először nagyon tetszett mostanra viszont már az is valahogy megváltozott... Tudom, hogy mindenki más, és nyilván van, akinek szuper, de nekem nem az :( Azért itthonra elhasználom, mert mégiscsak 1300 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

TimiK

2015. január 1.

Jó kis izzadásgátló összességében elégedett vagyok vele. Néha cserben hagy, de ez előfordult az előző dezodorjaimmal is. Amivel nem vagyok elégedett az az, hogy amióta használom gyakrabban gyulladnak be a szőrtüszőim... Ez szerintetek káros lehet hosszútávon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzoic Acid