Crystal

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A Crystal essence természetes dezodorok ásványi sókból készülnek, diszkrét illatanyagok hozzáadásával, meggátolják a kellemetlen illatok kialakulását.

Boriszka

2018. május 25.

Hálistennek nem vagyok izzadós fajta, így nálam nagyon jó szolgálatot tett. Izzadni kell, a szagokat pedig megelőzi. Már kétszer vettem meg. Igaz, most nem ezt használom, de ez jobban bevált. Szerintem ennek a fajtának a legkellemesebb az illata a Crystal Essence deok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

someva

2017. november 27.

Az eddig kipróbált, aluminium sókat nem tartamazó dezodorok körül nekem ez vált be a legjobban. de egy húzós nap ezen is kifog, így ha munkába vagy tárgyalásra megyek, biztos, hogy nem ezt vetem be, hanem egy erősebb dezodort. Általában fürdés után, lefekvés előtt szoktam használni, vagy az otthonmaradós, pihenős napokon. Kellemes, friss illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Abidel

2017. szeptember 18.

Egy hónapja használom és úgy érzem, megtaláltam végre azt a dezodort, aminek az összetevő listájára nem nézek ferde szemmel. Csodajó! Véleményem szerint, nem az a kellemetlen dolog, ha valaki izzad, hanem ha valaki "sajtszagù". Egy természetes izzadásnak egészségügyi szempontból mindig kell lennie. Másképp hogy méregtelenítsünk természetes módon? Nekem bevált. Közepesen izzadós típus vagyok. Reggel felkenem és egész nap semmi de semmi szag!!!!! De semmi! Szándékosan megdörzsöltem a kezemmel a hónaljam nap vègén ès semmi szag! Sőt, száraz is volt! Kiemelnèm azt is, hogy edzés után sem volt kellemetlen szag, pedig csak napi egyszer kenem be vele magam, azt is reggel teszem. Szerintem egy próbát megér mindenkinek. Csak türelem kell kivárni, hogy biztos meggyőződjünk arról, hogy valóban jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Adri994

2017. április 10.

Szerettem volna átállni kicsit természetesebb deo-ra, és elég kellemesnek találtam ezt az illatot, így hát kipróbáltam...egy hónapig használtam, ezalatt sokszor majd elsüllyedtem szégyenemben, olyan szagom volt. Hiába kentem be magam többször egy nap...semmit sem használt sajnos :( (maradok a niveanal)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Vanília

2017. február 12.

Régebben elég kitartóan kerestem alumíniummentes dezodort, de bármit próbáltam, rosszabb volt, mintha semmit nem használtam volna. Pedig nem vagyok izzadós típus. Aztán azt találtam a neten, hogy az alumíniumos dezodorról át kell állni a szervezetnek és néhány hétig el kell fogadni az izzadást és a szagot - na, ez nem ment nekem, inkább maradtam a bevált alus deoknál... De most véletlenül landolt nálam ez a dezodor és éppen tesztelgetem - éés néhány napos használat után lelkesedem érte. Érdekes módon ennél nem kell átállnia a szervezetemnek és nem vagyok büdös tőle... Nagyon lágy, gyengéd, kellemes illata van. Ugyan nem érzem azt a bombabiztos hatást, mint az alus társaknál, viszont jó érzésem van vele kapcsolatban az összetevők miatt és a vártnál sokkal jobban teljesít eddig. Mozgás után is csak annyit tapasztalok, hogy halványul az amúgy is visszafogott alapillata, de izzadságszag nincs. Folytatom a használatát és ha beválik, akkor kiszórom az alus társakat. Olvastam, hogy szódabikarbónával még lehet erősíteni a hatását, azt is meg akarom próbálni. Eddig öt csillag nálam, végre fény az alagút végén az alumentesség felé...

Update: Hát, sajnos le kell vonnom csillagot, hosszú távú használatban nem megbízható. Még akkor is elillan a hatása néhány óra után, ha semmi megterhelőt nem csinálok és semmi stressz nem ér. Úgy látszik, nem működik nálam az alumentesség...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Szabina911213

2017. január 29.

Az itteni pozitv vélemények után szereztem be a terméket, amiről 2 hónap rendszeres használat után már bőven tudok nyilatkozni. Ár-érték arányban nem nyerő vàlasztás, ugyanis a viszonylag drága árkategóriája mellett egyàltalán nem hozza be a hozzá fűzött reményeket. A pozitív lista kimerül ott, hogy mindenmentes naturkozmetikum. Nem tartós, sokáig tart a beszívódàsa, ragacsos érzetet hagy, elszínezi a ruhákat és nekem az illata sem kimondottan tetszik hosszabb viselés után, bár ez szubjektív. Nekem szinte elfogyhatatlannak tűnik, de biztos hogy nem fogom újravenni. Pénzkidobàs volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Nancika

2016. június 21.

Szerettem is meg nem is. Egyrészt szerettem az illatát, az összetevőit (emiatt vettem meg), de nem szerettem, hogy nem tartott ki túl sokáig a hatása, így elég hamar elfogyott, és mivel golyós, nem túl higiénikus később újrakenni. Úgyhogy sajnos nem vettem újra, és nem is fogom... Pedig szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Nonca

2016. február 5.

Nagyon pozitív az összetevő listája. Az illatába nagyon beleszerettem még a spray változatát is megvettem :) . Viszont csak otthon tudom használni akkor teljesen jól teljesít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Argold

2016. január 1.

Kellemes illata van, szep összetevők, az ara nem épp a legolcsóbb kategória, de sajnos az erős izzadoknak nem ajánlom, mert par órát bír csak. Igy en csak otthonra tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Annie87

2015. szeptember 23.

Parabén és alumínium mentes terméket kerestem,így esett rá a választás. Az összetevői tényleg szépek, de a hatása elmarad a várttól...ha nincs túl meleg és napközben is utána kenem 1-2x,úgy jó, de enélkül vagy hőségben egyáltalán nem gátolja meg a kellemetlen szagok kialakulását. Nálam továbbra is egy shea vajas krémdeó a nyerő,amit egy neten talált recept alapján készítek. Ezt azzal váltogatva használom és utazáshoz is praktikusabb ez, vagy az Alverdés, mert nem változik meg az állaguk. Újra venni viszont nem biztos, hogy fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.