Crystal

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   66 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Levendula & fehér tea - a levendula gyulladáscsökkentő és a fehér tea nyugtató hatásának kombinációja.

A Crystal essence természetes dezodorok ásványi sókból készülnek, növényi esszencia hozzáadásával. Meggátolják a kellemetlen testszag kialakulását.

sdm

2016. november 13.

1x használtam de nem vagyok túlzottan oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

1x használtam de nem vagyok túlzottan oda érte.

Lovasnari25

2015. április 21.

A kellemetlen testszag kialakulását tényleg elég jól gátolja, de naponta 4-5 ször is kell használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

senskin

2015. április 3.

A legjobb! Egyébként sokkal, de sokkal tartósabb, mint a sárga és piros kupakos fajtája. :) De azokat is szeretem! Ezt én pumpás kiszerelésben is veszem. Bár a pumpással akadtak bajok, nem lehetett kifújni a flakonból....Így azt hanyagolni fogom..
Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Nagyon jó! :)

zsu044

2013. november 18.

Szeretem ezt a márkát, számomra nagyon fontos az összetétel. Ezeket a deokat nyugodt szívvel használom. Nagy levendula rajongó vagyok, tehát számomra nem volt kérdés, hogy megvegyem. A márka gránátalmás deoját használtam eddig, nagyon bevált, a kamillás illatból testpermetet, erre nem tudok jobb kifejezést, mit hogy "nyanya illatú" lettem tőle. Ez finom illatú, de sajnos csak kb 1 órán keresztül. Nem tudom, vajon a pumpás verziója tartósabb-e, ki fogom próbálni. Az összetevőkre való tekintettel 4 csillag, amúgy szívem szerint csak hármat adnék a tartósság hiánya miatt. Ha olyan tartós lenne, mint a gránátalmás, ez lenne a tökéletes deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>