Crystal

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Crystal EssenceTM természetes dezodorok ásványi sókból készülnek, organikus esszencia hozzáadásával. Kamillás-zöld teás illat stresszoldó hatással rendelkezik, meggátolja a kellemetlen illatok kialakulását. A Crystal Deo termékek nem tartalmaznak alumínium chloridot sem. Nem tesztelték állatokon. A készítmény teljesen környezetbarát.

A Magyar Rákellenes Liga ajánlásával, és nemzetközi Onkológiai Központok ajánlásával bír a termék.

vtina85

2015. március 10.

Ez az első olyan alumíniummentes dezodor, ami eddig bevált nálam (legalábbis ezalatt a pár hét alatt, amióta használom), pedig már korábban kipróbáltam jó néhányat. Nekem az illatával sincs semmi bajom, szerintem kellemes, főként a zöld tea dominál benne. Remélem a későbbiekben is marad a jó kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

zsu044

2013. november 19.

Szeretem a márka termékeit, számomra nagyon fontos a méregmentes összetétel. A Crytal márka termékeit nyugodt szívvel használom. Abszolút kedvenc volt a gránátalmás deo, gondoltam ezt is kipróbálom. Sajnos ez a termék számomra csalódást okozott. Szeretem a kamilla illóolajat, még lakásban is sűrűn párologtatom, de ettől a spray-től -nem tudok jobb kifejezést használni- "nyanyaszagú" lettem. Egy darabig próbálkoztam, hátha, de 1-2 használat után a toalettben landolt, légfrissítés céljából. A végső csapás, hogy kb. 10 használat után elromlott a pumpája, így már a légfrissítés szerepét sem tudja betölteni.. :( Ettől függetlenül a márkát mindenkinek ajánlom, hisz gyönyörű összetevőkkel dolgozik, ez az illat pedig.. ízlések és pofonok.. Az összetevők 5 pontot érdemelnének, de a történtek lehúzták 3-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract