Crystal

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: BSzilagyi, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A Crystal Essence dezodorok szintén ásványi sókból készülnek, organikus esszencia hozzáadásával. Levendulás-fehér teás illat, kellemesen nyugtató, relaxálós érzést vágyóknak ajánljuk.

Parabénmentes.

GNóri

2016. március 15.

Nem dezodorként használom, magamat ismerve ez édeskevés lenne:) A lakásban szoktam csak fújkodni. Azért vettem meg, mert imádom a levendula és a fehér tea illatát is, mégis, valahogy ennek a spray-nek nem annyira tetszik az illata. Túl édes. Sem a kesernyés levendula, sem az aromás fehér tea nem olyan markáns benne, mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

elixir

2015. július 27.

Most a hőségben használtam teljes testre, hogy frissítsen. Talán így még jobban bevált, mint hónaljra fújva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance