Crystal

Ár:   $5   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. október 22.

Ár:   $5
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dermatológiailag tesztelt, vegán dezodor, alumínium klorid-, chlorohydrate-, cirkónium-, parabén- és ftalátmentes.

Foltot nem hagy, 24 órás védelmet nyújt.

Etes

2020. augusztus 19.

Bár nekem a sárga verziója, a kamillás - zöld teás verziója van meg az nincs feltöltve, így ide írok.
Nagyon szeretem, jó az illata, egyáltalán nem túl erős vagy tolakodó. A címkén fel is tünteti, hogy nem izzadásgátló. Rögtön fürdés után használom, ahogy írja a termék. Nem szárít, nem hagy foltot.
Ha itthon vagyok, kitűnő védelmet nyújt, amit ígér, azt betartja. Már használom egy ideje, de még a fele megvan, sokáig elég. Én akciósan vettem a Rossmann-ban azt hiszem 300-400 Ft között, így teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.