Crystal Nails

Ár:   730 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kiszáradt körömbőrt ápoló olaj a körömbőrön keresztül a növekedési zónába felszívódva táplálja a körmöket (akár a műköröm alatt is), puhítja a bőrt. Műkörmözésnél fontos szerepe van a vegyi anyagok semlegesítésében, illetve kiválóan alkalmazható porcelán köröm felületi utókezeléséhez is.

CsinCsilla

2019. szeptember 12.

A körmösöm használja, mindig ezzel kente be a körömágybőröm, nagyon megszerettem az illata miatt is, és a hatása miatt is. Be is szereztem ananászosban, barackosban és kókuszosban, de az ananászos a legjobb mind közül 🍍🍍🥥🍑

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Bettiiyy

2019. május 29.

A vendégeim nagyon szerették az illatát mindig. Jól helyre is rakja a bőrt a sok UV lámpázás és a vegyi anyagok után. Sokáig elég. Teszi a dolgát, de találtam már jobbat azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Ziza

2018. július 3.

Extrém szára a körömágybőröm, de ez a termék sokat segített/segít rajta. Reggel és este használom, szépen hidratál. A körmösöm ajánlotta kb. másfél éve, azóta is abszolút a szerelem. Az illatával nem vagyok teljesen kibékülve, a fréziás sokkal jobban tetszett, de a hatásáért megbocsájtom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Bettu

2018. június 27.

A körmösöm szokta bekenni vele a körömágybőröm. Nem szeretem az ananászt, de ennek isteni az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

bubilany

2018. február 13.

Nagyon imádom az illatát és nem utolsó sorban a hatása is kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Nagyon imádom az illatát és nem utolsó sorban a hatása is kiváló!

edi01

2017. június 23.

Nagyon szeretem az illatát. Mivel olajos ezert nem kell belőle nagyon sok. Sokaig eleg es az illata is hosszu ideig erezheto. Szeretem mert valoban javitja a korombőr allapotat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

adrika128

2016. december 23.

Sajnos nagyon ki tud száradni a kezemen a bőr, így a körömbőröm is, ami már nagyon zavart sokszor. Kár, hogy nem jutott előbb eszembe, hogy beszerezzek egy ilyen olajat, mert valami szuper hatása van, az illatáról nem is beszélve. Nagyon lassan fogy szerencsére, de újra meg fogom venni, ha elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Gina77

2016. november 11.

Körmösömnél ismertem meg a terméket. Többet kéne ápoljam a körmeimet/köröm körüli bőrt télen, mivel annyira finom az illata így szívesen használom gyakrabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Színezékek: Red 7 / CI 15850