Crystal Nails

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zorkaboszorka, az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Crystal Nails Antifungus gombaölő folyadék

Maximális erősségű tolnaftate tartalmú gombaölő folyadék, mely kifejezetten a körmök gombás fertőzései ellen lett kifejlesztve. Körmönként egy cseppnyit dörzsöljünk be a bőrredőkbe és a körömfelületre.

Bettiiyy

2019. május 29.

A műkörmös suliban a kezdőcsomagba ezt is belerakták, és sose volt vele gond, tette a dolgát. Valamiért utáltam az első perctől fogva, találtam ezerszer jobb márkát, de amit ígér, azt teszi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

kismadár

2018. augusztus 5.

Sima lakk alá használom, megelőzésre. Vizes állagú, gyorsan szárad, kellemes illatú. Szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

lenochka

2018. május 9.

Nagyon hatásos, gyors, és kíméletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Nagyon hatásos, gyors, és kíméletes.

Katamama

Korcsoport: >54
2015. február 17.

A lábkörmömön használom nyáron a lakkok alá, eddig lekopogom, nem volt problémám. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 17.

SzandrASD

2015. január 30.

Géllak alá szoktam használni,sokáig elég. Tudja,amit tudnia kell. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Géllak alá szoktam használni,sokáig elég. Tudja,amit tudnia kell. :)

Akane

2014. február 3.

Megelőzésnek nagyon jó és lakkozás, géllakk vagy műköröm alá előkészítésnél. Az illata is jó, de még nem jöttem rá mire emlékeztet a gyerekkoromból. Ha rájöttem megírom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

bvlgari001

2013. november 5.

Szerencsére még eddig nem volt gombás a körmöm, de megelőzés képen használom műköröm, géllak alá. Eddig nem is volt vele problémám, tehát teszi a dolgát. A körmöket pedig tartósabbá is teszi, hiszen elvonja a vizet és az olajat a körömből, ezáltal jobban tud tapadni. Valamint nem kell belőle sok, hosszú ideig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

terke29

2013. január 20.

Egy 5csillagos wellness7vége folyományaként sikerült összeszednem némi körömgombát,és a manikűrösöm javasolta ezt az ecsetelőt kezelés gyanánt.Nagyon hatásos,gyors,és kíméletes kis holmi,csak ajánlani tudom,nekem bevált.Nincs valami jó illata,de funkcióját tekintve ez szerintem lényegtelen,az ára sem vészes,1995ft,ellenben jár az 5 csillag,mert csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 20.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.