Crystal Nails

Ár:   1880 Ft és 2400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml és 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   1880 Ft és 2400 Ft
Kiszerelés:   4 ml és 8 ml
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lágyabb állagú, fehér színű, rugalmas, erős tapadású alapozó zselé, kifejezetten 3 STEP CrystaLac géllakkok alá. Kiválóan oldódik. Rendkívül könnyen kezelhető. Extra élénkséget ad a rákent színnek.

manobeka

2017. augusztus 14.

Hát leszek én az első. vegyes érzéseim vannak..nagyon nehéz felkenni, csíkoz, összerántja magát, szinte semmiben sem különbözik, mintha a fehér, szöveglefestő sűrűségű sima géllakjával küzdenék, lényegében az is eléri ezt a hatást. A színt valóban szépen élénkíti, bár én Canni kínából rendelt géllakkal próbáltam ki és szépen teljesít. Kipróbálom más lakkokkal is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.