Crystal Nails

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Oldható, rugalmas, szupersűrű, ugyanakkor könnyedén kezelhető újgenerációs körömerősítő (alapozó) zselé, mely követi a köröm formáját és erős tartást biztosít. Bivalyerős tapadású, tökéletesen önterülő „ecsetes építő zselé”, mely strapabíróbb, viseléskor stabilabb érzetet ad. A legsűrűbb Base Gel, ennek ellenére könnyedén kezelhető. Felületkiegyenlítő hatású, az anyag szinte segíti a megfelelő felület kialakítását. Tökéletesen alkalmazható az alábbiakra: alapozás, körömerősítés, C-ív kialakítása, körömkorrekció és körömhosszabbítás (sablonnal).

dreammiyss

2022. január 19.

Egyszer használtam eddig a milky rose árnyalatot, stabilabbnak tűnik, mint amit eddig használtam. Egyelőre vastag réteg keletkezett, nehézkesen dolgoztam vele, nem tudtam úgy eloszlatni a zselét, ahogy szerettem volna, túl vastag lett. Egyébként a végeredmény szép lett. A tapasztalatom szerint kicsit magas az ára, majd viszonyítom a tartóssághoz, aztán majd eldől, hogy veszek-e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Benedetta88

2021. november 27.

Compact base gel clear és cover pink árnyalatban van meg. Könnyű használni, szépen terül, a színes lakk felvitelét is megkönnyíti és tartóssá teszi a géllakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

Sziikah

2021. augusztus 24.

Csak ajánlani tudom.Nagyon egyszerű használni, sűrűbb állagú, nem folyik össze-vissza. Az ecsete megfelelő méretű, nem állnak ki szálak belőle. Az elkészített körmök tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Nyuszikaaah

2021. augusztus 8.

6 csillagot adnék, ha lehetne. A cover pink árnyalatát vettem meg, de biztosan újra veszem. Nagyon szépen terül, nagyon jó vele dolgozni. Megkönnyíti a színes gél felvitelét is, nem folyik rajta össze-vissza. A hüvelykujjammal bénáztam mindig a legtöbbet, szinte sosem sikerült szépen felkenni rá semmit...de ezzel gyönyörűen sikerül. Nagyon ajánlom 🤩🤩🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

bebuska94

2021. augusztus 5.

Amióta a West Endben ajánlotta az eladó, azóta csak ezt használom és sokkal tartósabb a géllakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Nadragulya

2021. április 25.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Amióta használom műköröm hosszúságúra meg tudom növeszteni a körmöm. Szépen terül, könnyű vele dolgozni és nem jön fel. A Cover Pinket is használom belőle, az is szuper, szép a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

manoka55

2021. április 14.

Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom! Tartós körmök készülnek vele, nagyon jó a tapadása és a sűrűsége

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Csillagpor123

2021. március 27.

Előtte a CN sima alaplakkját használtam, azt nem éreztem tökéletesnek. Most ezt és azóta a körmeim szépen megerősödtek alatta. Nagyon szeretem. Szülés után a géll lakozás ezzel is volt, hogy egészben lejött a körmömről, de most újra visszaállt a rend. (DN alap és fedő lakkja, mint ahogy alattam páran írták nekem sem vált be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Wawa

2021. március 18.

Nagyon vékonyak a körmeim, de primerrel használva nem válik fel, nem pattog le és nem hajlik :D kényelmes az ecsetes kivitel, és a sűrű állaga ellenére hamar bele lehet jönni a használatába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Whosthatfitgirl

2021. február 6.

Nagyon szuper, mióta ezt használom nem válik fel a gél lakk a körmömről és szépen erősìti. 🥰 Én gond nélkül tudok vele dolgozni, C ìvezni meg minden, szerintem könnyű használni. Csak ajánlani tudom!
Jah és 3 hétig hibátlan a gél lakkom😍, nem tudom 4 hétnél milyen, mert addig sose várok vele.😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.