Crystal Nails

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.sara, Módosítva: 2021. március 24.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Fixálásmentes, leoldható, közepes sűrűségű, tartós fényű, átlátszó, magas rugalmassággal rendelkező fényzselé.
  • Sárgulásmentes.
  • Kötés után nem kell fixálni.
  • Javasolt porcelán és zselés műkörömre, 3 STEP és ONE STEP CrystaLac-ra is.
  • Kötése UV lámpában 2-3 perc, LED-ben 1-2 perc.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

manoka55

2021. április 14.

Nagyon szeretem ezt a fedőlakkot, jól fed, nem kell fixálni. Egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Nagyon szeretem ezt a fedőlakkot, jól fed, nem kell fixálni. Egyszerűen szuper!

Ad-Namah

2021. április 5.

6 ml-es kiszerelést vettem meg, nyomdázok és ennek a fedésére használom, mivel nem kell fixálni, könnyebb kezelni. A master nails base&top gélt felülmúlja mindenben, habár néha lyukak keletkeznek a felületen, ha nyomdázok és annak a fedésére használom, ha simán használom gél lallra, ilyen nem történik. Nekem nagyon tartós, 2+ hét, csak azért szedtem le az előző festést, mert lenőtt a körmöm és már csúnya volt a manikűr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Csillagpor123

2021. március 27.

Én nem körmösként használom csak otthoni használatra. Nagyon kényelmes, hogy fixálás mentes. 1 hét után a körmeim vége ezzel is kicsit mattul sajnos, de szerintem ez természetes. Ezen kívül más rosszat nem tudok róla mondani. Már a második üveggel vettem meg. Nem is értem, hogyhogy nincs erről a termékről még vélemény? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Szilikonok: Dimethicone

A gyártó szerint az összetevő lehetővé teszi azt, hogy kemény, rugalmas és tartós kivitelű legyen egy termék. Nagyon ellenálló a víznek és az ultraibolya sugárzásnak. Megakadályozza a kopást, sérüléseket, karcokat a felületen. Az összetevővel jellemzően körömlakkokban találkozhatunk.