Crystal Nails

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Ecsetek

A lekerekített fejű CoverPRO ecsetet külön a CoverPRO Crystalac technikához fejlesztették ki.

lia0000

2020. december 25.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni! A hegyevel tökéletesen lehet egységesíteni az anyagot a köröm domborulatánál. A nyele pedig nagyon ízlésesen van díszítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

mnikc

2015. július 3.

szines zselek felhordasara hasznalom es nagyon jo :) precizen lehet vele dolgozni vele meg a cuticula kornyeken is mivel kerek a feje imadom :) es plusz pont hogy mar kulon is kaphato :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

bandita

2015. április 3.

Ezt az ecsetet első használat közben terveztem benzinnel leönteni és meggyújtani, esetleg megtaposni és hasonlók, mert tapasztalatlan lévén képtelen voltam elsőre értékelhető eredményt művelni vele a CPro készlettel.

A második próba azonban remekül sikerült, és tökéletes lett a végeredmény. Azóta ez a lekerekített, természetes szőrű, éles kontúrú ecset az egyik kedvencem.
A CoverPro készleten kívül nagyon jól kihasználható darab nálam színes zselés felületi fedéshez, valamint géllakkok felviteléhez, amikor színátmenetet készítek és apró körmökön dolgozom.

Az ecset kontúrja csodásan passzol a mosolyvonal ívéhez éppúgy, mint a köröm tövének vonalához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 3.

Cu2tka-baba

2015. február 28.

Érdekes egy kis cucc... A szetthez kaptam. Nekem azzal nem működött és utáltam. Most nemrég előkerült és használtam más színes zselékhez és szeretem nagyon. Mínusz amiért az eredetileg hozzá szánt termékhez nem passzol, de amúgy teljesen elvagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.