Crystal Nails

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mangusztaho, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Rendkívüli tartósság és csodálatos színek 3 lépésben

Megababa

2019. november 9.

A CN màrkàt mélyen megvetem, amiért profihajhàsz módra ostoba gerilla marketinggel birkaként kezeli a hazai szakembereket. Rettentően leromlott minőséget àrulnak megsokszorozott àron és ez erre a géllakkra is igaz. Az a termék, amit nagyon magyaràzni kell, hogy hogy kell hasznàlni, az egyszerűen SZ*R..... Szerencsére már elég sok màrka kapható itthon és online ami sokkal olcsóbban kínál ezerszer jobb minőséget. Nàlam fekete listán van ez a márka, és ahogy látom másnál is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Agi789

2018. március 15.

Nagyon tartós, szép színek, de túl van árazva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

Nagyon tartós, szép színek, de túl van árazva.

landi

2016. május 19.

Nekem nem ráncosodik meg. Vannak színei,amik valóban hígabbak,de nekem azzal sincs semmi gondom,2 rétegben jól fednek. Vékonyan kell kenni,akkor nem ráncosodik meg. Ez minden gél-lakkra igaz. Erős lámpa kell a gél-lakkokhoz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

mangusztaho

2015. december 16.

Nem vagyok vele megelégedve.
Akár milyen vékonyan keni fel az ember megráncosodik. Nagyon nehéz vele bánni, folyik nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Nem vagyok vele megelégedve.