Crystal Nails

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A leoldható, ecsetes, saját köröm erősítő, rugalmas Easy Off zselék egy enyhén fedő, tejes rózsaszín árnyalata, a Milky Pink Easy Off. Csakúgy, mint az építőzseléknél, itt is az a cél, hogy a körömnek szép színt adva elfedjük az enyhe körömhibákat. A közepes fedőképesség legfőbb erénye, hogy eléggé fed ahhoz, hogy a mosolyvonal lenövését még kissé elfedje, de nem fed olyan erősen, hogy a hátsó bőrredőnél csúnya lenövési kontúr jelenjen meg 1-2 hét múlva.

Csillagpor123

2017. március 16.

Szerintem nem érte meg az árát, nem veszem újra az biztos, bár sokáig kifog tartani.
Pozitív : Keményebb lesz tőle a körmöm, nem hajlik annyira
Negatív:
- Viszonylag könnyen letud pattani szépen előkészített köröm fölött is. Ugyanis nélküle szinte tovább vagy szinte ugyanannyi ideig jó a manikűröm.
- Eléggé hosszítja a géllakozásomat azzal, hogy a honlap szerint a tetejét át kell bufferolni.

Én nem vagyok szakember, de több mint egy éve magamnak csinálom itthon a körmeimet és minden más termékkel amit használok 100%-ban elégedett vagyok. Lehet túl nagyok voltak az elvárásaim, de ezt a terméket direkt a gyenge körmeim miatt vettem meg (ami nem a géllaktól alakult ki, régen sem volt jó, mióta gél lakozom ,szépen megtudom növeszteni!:) Szóval most sokkal jobb, mint valaha volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Pozitív : Keményebb lesz tőle a körmöm, nem hajlik annyira
Negatív:

Jucccc

2016. július 7.

Előnye, hogy irdatlan hosszúra meg lehet vele növeszteni a körmöt, mert olyan erős, mégis rugalmas, hogy nagyon jól tartja. Sosem törött le a körmöm, pedig műköröm hosszúságú (és kinézetű) lett ettől. Mégis le kellett váltanom, mert vagy levált a körmeim végéről, vagy ledobta a rajta lévő rétegeket.
Még kísérletezek vele, mert a Perfect Hardenert vettem helyette, de az nem olyan kemény, mint ez, törött be már körmöm alatta, és érzem, hogy hajlik, nem elég merev. Valahogy a kettő ötvözése lenne jó! :) Szóval csillagos ötös lenne, ha nem lennének azok a tapadási problémák...
A sárgulást én is észrevettem, de mivel aránylag gyakran csinálom meg a körmeimet, engem nem zavar, főleg, hogy többnyire színes réteg van felette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

landi

2016. május 19.

Körmösként sokat használom ezt a terméket,szeretem :) Jó a színe is,enyhén fed. Franciához és gél lakk alá is használom. Jól kenhető,picit hígabb talán,mint az átlátszó társa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

PAncsi79

2015. április 16.

Saját magamnak készítettem a géllakkomat otthon, ahhoz vettem ezt a terméket.
Bár elhasználtam egy nagy üveggel, nem lett a kedvencem, nem vásároltam meg újra. Ahogy Bandita is írta, az üveg ecsete valóban gyenge ehhez a viszonylag sűrű termékhez, nekem sem sikerült vele tökéletesen dolgoznom.
Ami nem a termék hibája, de leírom az otthon, maguknak géllakkozók számára, hogy az anyag néhány hónap után sajnos besárgul. Ez nyilván nem probléma professzionális felhasználás esetén, hiszen ők jóval rövidebb idő alatt használnak el egy üveggel, de aki csak magának készíti a körmeit, azok számára ez nem túl előnyös, ezért én csak a kisebb üveg megvásárlását javaslom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Saját magamnak készítettem a géllakkomat otthon, ahhoz vettem ezt a terméket.

Lills

2015. március 14.

Sokan szidják a Crystal Nails géllakkokat, mert rugalmatlan és nagyon vastag réteget képez, én ennek ellenére szeretem őket, szerintem nem igazán van jobb az árkategóriában, amit magyar webshopból meg lehet rendelni (nekem az OPI-nál is jobban bejött). A színtelen verziót használom általában, de ezt is megvettem, kíváncsi voltam, mit tud, és nagyon jó! Magában is nagyon szép, franciához alapnak tökéletes, és mivel semleges szín, sima lakkal is rá lehet menni, ha megunja az ember.
Ha tényleg precízen megcsinálom, csak 3 hetente-havonta kell vele foglalkozni, mert nem jön le, bár akármennyire is lenövésmentes, azért akkor már kell tölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 14.

bandita

2015. március 2.

Eszményi, enyhén fedő, valóban tejes árnyalat. Számomra a tökéletes francia alapszín megtestesítője, mivel sem a hideg, sem a meleg tartományba nem sorolhatom be egyértelműen.
Lenövésmentes saját köröm erősítésre használom, két rétegben úgy, hogy a második réteg felvitelét követően, de még lámpa előtt a szabadszél és a körömágy határvonlában egy cseppecskét még finoman eloszlatok. Ezzel a trükkel elérhető a körömágyhosszabbító hatás.
Lámpa után vékony ecsettel megfestem a szabadszél fehérjét.

Egy apró hibája van, amit kicsit nehéz volt elfogadnom: az üvegcse ecsete kissé puhácska ehhez a viszonylag masszív állagú zseléhez, a hátsó és oldalsó bőrredőnél emiatt nehézkes az anyag vékony felvitele.
Ha ez a termék keményebb szőrű ecsettel rendelkezne, vagy tégelyben árulnák, akkor lenne számomra abszolút ötcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 2.

Lámpa után vékony ecsettel megfestem a szabadszél fehérjét.