Crystal Nails

Ár:   650 Ft és 1950 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   100 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: lhi, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   650 Ft és 1950 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 1000 ml
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rendkívül erős oldó hatású folyadék tip-, porcelán és CrystaLac eltávolítására, aloe verával, glicerinnel és panthenollal. Az aloe vera táplálja és nedvességgel látja el, a glicerin és a panthenol pedig puhává varázsolja a bőrt. Zöld tea illattal.

manoka55

2021. április 14.

Szuper oldószer, bár az illata nagyon nem tetszik, ezért kap csak 4csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Szuper oldószer, bár az illata nagyon nem tetszik, ezért kap csak 4csillagot

lhi

2020. július 21.

Teszi a dolgát - CND Shellacot oldok vele, de az OPI-t is leszedi (arról előtte le kell reszelni a fényes fedőréteget). A sima acetonnál kímélőbb, de azért nem árt utána lemosni a maradékot és jól bekrémezni mancsainkat. Sima lakkokat is ezzel szedek le, szerintem kevésbé durva (és kevésbé büdös) sok acetonmentes lemosónál.
Az illatban én sem érzem a zöldteát, de kimondottan kellemes ahhoz képest, hogy körömlakklemosóról van szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Macska'87

2020. június 25.

Rettentő nehezen oldja le a gél lakkot. Nem 10 perc, hanem minimum 40 és annál is több még a leoldó "gyűszűk" használatával is. Amennyit próbálkoztam talán a legjobb megoldás, ha kis szivacsot itatunk át vele és rányomjuk a körmeinket vagy 20/30/40 percre :(((((((((, úgy lazította fel nekem eddig a legjobban, DE még azután is jócskán kaparni kellett....kínszenvedés ezzel az oldás. A compact base gelt pedig egyáltalán nem oldja. Ezzel leoldani a gél lakkot nagyon macerás.... szinte lehetetlen. Valami mást kell keresni ehelyett oldásra, mert ez nem működik... Szóval ez a funkciója nem működik, de lehet, hogy a tip ragasztót jobban oldja, azzal nincs tapasztalatom...

UP: viszont egyszerű körömlakk leoldásra a legtökéletesebb :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

UP: viszont egyszerű körömlakk leoldásra a legtökéletesebb :D

Alexandra19

2019. november 9.

Az illata nem rossz, de nem igszan oldja a gellakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Az illata nem rossz, de nem igszan oldja a gellakkot.

Bettiiyy

2019. május 29.

A suliban ezt használtuk oldásra. Én szerettem ezt használni, jó kis oldó volt, de már márkát váltottam.
A hidratálás utána mindenképpen nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

A hidratálás utána mindenképpen nagyon fontos.

dorabakro

2018. december 6.

Nem érzem az illatán a zöld teát, és nem igazán oldja a géllakkom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Nem érzem az illatán a zöld teát, és nem igazán oldja a géllakkom

bubilany

2018. szeptember 13.

Klassz lemosó, de a zöldteát én nem éreztem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Klassz lemosó, de a zöldteát én nem éreztem. :D

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract