Crystal Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csodálatos színekben pompázó új típusú hologramos körömlakkok, melyek eltérő irányokból nézve különböző színhatást nyújtanak.

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

random

2019. január 16.

ebből két színem van, leértékelve vettem őket: a 405 "forraltbor" illetve a 409, aminek nem tudom a fantázianevét, egy rózsaszínes szín. a "forraltbor" árnyalat tényleg remek, holo meg minden, és egy rétegben is majdnem tökéletes a fedése. a másik viszont nem akarja megmutatni a "holo" effektet, pedig az üvegben nem tűnik számottevően gyengébbnek... emellett elég büdös is. és lassan is szárad: mikor az ember azt gondolná, hogy megszáradt, még akkor is képes megsérülni / felgyűrődni. viszont egész tartósak. a 405-re 4 csillagot adnék, a 409-re kettőt, így kiátlagolom egy hármasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

lenochka

2016. március 25.

Lilához támadt kedvem, így kipróbáltam egy Holoprism Crystal Nails lakkot, szám szerint a 403-asat.2 réteg kellett belőle a tökéletes fedéshez, az állaga ideális – nagyon könnyű volt vele dolgozni.Egyetlen negatívuma van, hogy nem szárad könnyen. Összességében nagyon meg vagyok elégedve ezzel a lakkal, mert szerintem szép színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

angeltear

2013. április 28.

Nekem a 400-as szürke árnyalat van meg, egyszerűen gyönyörű holo lakk, imádom! Sajnos így télen nem az igazi, mivel a holo hatás csak napfényben és lámpafénynél látszik igazán, amúgy csak "egyszerű" szürke körömlakknak tűnik. Alig várom a tavaszt... :)
A lakk maga kissé büdös de a végeredmény miatt ezt elnézem neki, az ecsettel könnyedén, maszatolás nélkül fel lehet vinni a körmökre, 2 rétegben fed. Tartósságával sincs probléma, 4 nap után kezdett el kopni, azért kellett lemosnom mert kezdett lenőni, különben még bírta volna.

A profilomon meg tudjátok nézni, hogy hogy is néz ki a körömlakk! :)

Egy idő után újra ezt kentem a körmeimre és sajnálattal tapasztaltam, hogy egy óra alatt sem száradt meg pedig használtam gyors szárító fedőlakkot is. Ha egy kicsit hozzáértem felgyűrődött a körmeimen, moshattam le. -2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

A profilomon meg tudjátok nézni, hogy hogy is néz ki a körömlakk! :)

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.