Crystal Nails

Ár:   730 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorina0509, Módosítva: 2013. július 28.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A növekedési zónában felszívódva táplálja a körmöket, puhítja a bőrt.

Kiszerelés: 8ml

Babooca

2019. május 28.

Malibu illata van. Szerintem jól ápol, én bár naponta többször krémezem a kezeimet és a körömágyamat egyszer sem volt ilyen szép a körmöm. Mostanában gél lakkozom a körmeimet, és amellett is jó szolgálatot tesz. Nem bántam meg, hogy megvettem. A Sally Hansen zselés körömbőr ápolóját nálam mindenképp lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

TheNancy07

2019. május 19.

Nagyon jó az illata! Engem arra a kókusz illatra emlékeztet, mint amit az autóba lehet venni illatosítót. Bekentem vele a körmöm, és 2 óra múltán is megcsapta az orromat az illata. Nagyon fincsi nem mellesleg jól is ápol! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

bri16

2018. október 29.

Hatása azonnali és isteni az illata! Megfelelő befejezés egy műköröm után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Hatása azonnali és isteni az illata! Megfelelő befejezés egy műköröm után.

varzso

2018. augusztus 3.

Kb. 4 évvel ezelőtt kaptam ajándékba 1 üveggel, még mindig ugyanazt használom, az illata is olyan, mint volt! Remekül hidratál. Én az elején többször, heti 2-3 alkalommal használtam, de már csak havonta 1-2-szer. Már egy használat is nagyon sokat segít, jól kiegészíti a kézkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

bubilany

2018. február 13.

A CN körömbőr vitalizálói nagyon beváltak nálam. Nem a kókuszos a kedvenc illatom, de ez sem rossz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

lia0000

2017. december 12.

Nekem nagyon nem vált be. Talán még jobban ki is szárítja a körömágybőröm. Tényleg tartós, nekem is lassan egy éve van meg, az illata már nem a régi. Sajnos teljes pénzkidobás, mivel egyszerűen nem tudom mire elhasználni. A körömágybőrőm meg inkább kenegetem extra szűz kókuszolajjal. De egy sima testápoló is jobban teszi a dolgát mint ez az olaj..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

blondie0310

2017. október 31.

Jól puhítja a hűvös, szeles időben kiszáradt körömágybőrt. Kellemes az illata. EXTRÉM LASSAN FOGY. Jelenleg 1 éve használom, de majdnem teli van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Rdash

2017. szeptember 30.

Remek az illata de nekem nem sokat hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Remek az illata de nekem nem sokat hidratál

bianka90

2017. január 13.

Az illata kellemes, nem túl erős. A hatása elég jó, egy pontot levonok mert lehetne hosszabban tartó hatása így elég sűrűn kell használni de az ember keze nem lehet állandóan olajos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

kovtunde80

2016. november 25.

Nagyon finom az illata, ápol, puhítja a körömágybőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Nagyon finom az illata, ápol, puhítja a körömágybőrt.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)