Crystal Nails

Ár:   730 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorina0509, Módosítva: 2013. július 28.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A növekedési zónában felszívódva táplálja a körmöket, puhítja a bőrt.

Kiszerelés: 8ml

Bettina0225

2021. április 8.

Nagyon szuper olaj. Maximálisan hidratálja a körömágyat. De nem csak azt, kipróbáltam és a könyökön, sarkakon a szárazabb részt, bôrkeményedést is nagyon szépen (többszöri használattal) rendbehozza. Elég tartós, nem kell belôle sok. Azt hiszem 3 év a szavatossága. Úgy érzem nagyban hozzátesz a körmeim növekedéséhez is, mert amikor használom utána sokkal egészségesebbek és erôsebbek. Kíváncsi leszek mikor fog elfogyni, mert már egy éve megvan és még mindig sok van belôle. Az illata is mennyeien kókuszos (emlékeztet a Moyra-nak az egyik régebbi olajára). Szerintem megéri az árát, ha elfogy biztos újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Babooca

2019. május 28.

Malibu illata van. Szerintem jól ápol, én bár naponta többször krémezem a kezeimet és a körömágyamat egyszer sem volt ilyen szép a körmöm. Mostanában gél lakkozom a körmeimet, és amellett is jó szolgálatot tesz. Nem bántam meg, hogy megvettem. A Sally Hansen zselés körömbőr ápolóját nálam mindenképp lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

TheNancy07

2019. május 19.

Nagyon jó az illata! Engem arra a kókusz illatra emlékeztet, mint amit az autóba lehet venni illatosítót. Bekentem vele a körmöm, és 2 óra múltán is megcsapta az orromat az illata. Nagyon fincsi nem mellesleg jól is ápol! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

bri16

2018. október 29.

Hatása azonnali és isteni az illata! Megfelelő befejezés egy műköröm után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Hatása azonnali és isteni az illata! Megfelelő befejezés egy műköröm után.

varzso

2018. augusztus 3.

Kb. 4 évvel ezelőtt kaptam ajándékba 1 üveggel, még mindig ugyanazt használom, az illata is olyan, mint volt! Remekül hidratál. Én az elején többször, heti 2-3 alkalommal használtam, de már csak havonta 1-2-szer. Már egy használat is nagyon sokat segít, jól kiegészíti a kézkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

bubilany

2018. február 13.

A CN körömbőr vitalizálói nagyon beváltak nálam. Nem a kókuszos a kedvenc illatom, de ez sem rossz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

lia0000

2017. december 12.

Nekem nagyon nem vált be. Talán még jobban ki is szárítja a körömágybőröm. Tényleg tartós, nekem is lassan egy éve van meg, az illata már nem a régi. Sajnos teljes pénzkidobás, mivel egyszerűen nem tudom mire elhasználni. A körömágybőrőm meg inkább kenegetem extra szűz kókuszolajjal. De egy sima testápoló is jobban teszi a dolgát mint ez az olaj..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

blondie0310

2017. október 31.

Jól puhítja a hűvös, szeles időben kiszáradt körömágybőrt. Kellemes az illata. EXTRÉM LASSAN FOGY. Jelenleg 1 éve használom, de majdnem teli van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Rdash

2017. szeptember 30.

Remek az illata de nekem nem sokat hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Remek az illata de nekem nem sokat hidratál

bianka90

2017. január 13.

Az illata kellemes, nem túl erős. A hatása elég jó, egy pontot levonok mert lehetne hosszabban tartó hatása így elég sűrűn kell használni de az ember keze nem lehet állandóan olajos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)