Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kiszáradt körömbőrt ápoló olaj a körömbőrön keresztül a növekedési zónába felszívódva táplálja a körmöket (akár a műköröm alatt is). Műkörmözésnél fontos szerepe van a vegyi anyagok semlegesítésében, illetve kiválóan alkalmazható porcelán köröm felületi utókezeléséhez is.

Damayanti

2016. január 17.

Nekem a vaníliás van meg, nagyon jó a hatása és tényleg kellemes, de nem töményen tolakodó vaníliás illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Kitti93

2016. január 17.

Nekem a barackos változata van meg, de őszintén szólva semmi barack illata nincs, inkább olyan szaga van mint a síkosítónak :P Egyébként nem rossz, csak egy picit mű. Az illatát tényleg sokáig érezni és olyan minőségi érzetet ad amikor géllakkozás után használom :) Minőségében emeli a lakkozásom utáni érzetet, de nem mondanám hogy sokat ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

kulturmosoly

2015. december 9.

Igaz nekem a kókuszos van meg, de imádom. Nem csak az illata jó, de a hatása is. Régóta használom és nem szokott beszakadozott körömágyam lenni. Hetente 2-3 alkalommal kenem be esténként, hamar beszívja a bőröm és az illata is megmarad egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

petruu

2015. június 15.

Szerintem valtoztattak az osszetevoin, most vettem egyet a WestEndben nyilt CN shopban, hazaerve kapott el az agyrem, mikor latom hogy koze nincs az osszetevoknek az itt irtakhoz kepest... Ez szintiszta paraffin olaj illatanyaggal (igaz abbol jo sok). Ezer forintert azert ez igy draga a paraffinolajra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

nagyerika28

2015. április 19.

Az illatát imádom és ha rendszeresen használom, tényleg csodát tesz a bőrrel.Ez a mennyiség amúgy életem végéig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Lierre

2015. március 30.

Teszi a dolgát, bár extrém módon kiszáradt bőr esetén azért nem tesz rögtön csodát.
Amiért most lepontozom, az az, hogy a fincsi kókuszillatú olajam szépen megromlott, amíg egy évig pihent egy táskám alján elfeledve, így élvezeti értéke a nullára csökkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 30.

Katamama

Korcsoport: >54
2015. február 17.

Na ebből már régóta mindig tartok magamnál. Még akkor vettem egy ilyen nagy 15 miliset, amikor a körömlakkjaimat vettem. Az eladó azt mondta szépen helyrehozza a száraz körömágyam, és igaza volt. Már nem olyan száraz, de már csak az illatáért is érdemes volt megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 17.

Csirip74

2014. augusztus 27.

A fréziás elfogyott, most a vaníliást használom, az utóbbi sokkal jobb. A feladatát ellátja, de sokszor kell kenni, hogy hasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

corleona

2014. augusztus 19.

Igaz, szerintem nem kizárólag ettől függ az ember körmének és körömágyának állapota, de mindenképpen jó hatással van rá. Főleg körömlakkozás után használom, illetve ha lemosom a lakkot és nem teszek fel újat. Egy kicsit helyrerázza ott a bőrt, táplálja és "feltölti". Az illata kellemes, néha erősnek is mondanám, de nem sokáig (nekem vaniliás és trópusi volt eddig). Az ára rendben van.
A négy csillagot tehát azért kapja, mert nem "csodaszer", de teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

A négy csillagot tehát azért kapja, mert nem "csodaszer", de teszi a dolgát :)

dia_p

2014. július 11.

Hát én hiába kenegetem ezzel naponta, semmi sem történik, ugyanolyan száraz a körömágyam és repedezett, pedig soha nem nyúlok hozzá se ollóval se semmi mással. Úgyhogy gyakorlatilag haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725, Red 6 / CI 15850, Green 6 / CI 61565, Yellow 6 Lake / CI 15985

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.