Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kiszáradt körömbőrt ápoló olaj a körömbőrön keresztül a növekedési zónába felszívódva táplálja a körmöket (akár a műköröm alatt is). Műkörmözésnél fontos szerepe van a vegyi anyagok semlegesítésében, illetve kiválóan alkalmazható porcelán köröm felületi utókezeléséhez is.

Powderpuff Girl

2014. május 17.

Kókusz, barack, frézia. A körmös suli alatt gyűjtöttem össze őket, azóta nem fogytak el. Kiadós a mennyiség a pipettás verzióval talán jobban tudod adagolni Szépen ápolja a körömágyat, igazándiból teszi ami a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

stewie.griffin0503

2014. május 17.

A kormosomnel veszem, 2 év alatt 2 üveg fogyott el. Luxus a boromnek, finom az illata, az ara is rendben van! Heti 2-3 használat mellett a bőröm hibátlan, bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

GI85

2014. március 29.

A körmös suliban ez volt a tanulócsomagban. Kókuszos volt. Először utáltam az illatát, de aztán nagyon megszerettem. Sokáig elég volt, és szépen ápolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

creamy01

2014. március 28.

Évek óta használom a fréziás változatot, imádom. Órák múlva is érzem az illatát.
Már az első használat után is érezhető a hatása, de mint minden más ápoló terméket, rendszeresen kell használni a tartós hatás érdekében. Csak ajánlani tudom.
Az állagára visszatérve - szerintem az állaga is ideális, szépen beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

orchidea8627

2014. február 16.

Nekem a fréziás van, nagyon jól hidratál, kellemes az illata, nem túl sűrű és tömény az olaj, de nem is túl vizes.

UPDATE: Levonok egy csillagot, mert kipróbáltam pár más körömágybőr ápolót (Moyra, China Glaze, OPI Aveoplex) és ezek jobban hidratálnak, főleg így télen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Moonlight

2014. február 9.

Ápol,puhít,illatozik tőle a kezem.Ennyi nekem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Ápol,puhít,illatozik tőle a kezem.Ennyi nekem elég.

tiktiktak

2014. január 21.

Elméletileg ananászos változatom van, elméletileg... te jó ég!!!:D aki ráírta, hogy ez ananászos szerintem még sosem szagolt ananászt. :D Büdös na, nincs mit szépíteni. A körömággyal pedig kb. semmit nem csinál, sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

orange01234

2013. december 26.

Van egy barackos illatú olajom. Nem vagyok elájulva tőle, az illatát imádom, még sok idő múlva is megcsapja az orromat az illata. A probléma az ápoló hatásával van (legalábbis nekem). Én száraznak érzem utána a körömágyamat, abszolút nem érzem azt, hogy most húdejó a körömágyaimnak.
Úgyhogy nagy ritkán kenem fel, ha eszembe jut, inkább shea vajjal kenegetem a körömágyam ha muszáj, nem ezzel az olajjal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

BubuMaczko

2013. december 15.

Használtam a barackosat, most a fréziás van meg. Előbbi illata sokkal jobban tetszett. Hajlamos kicserepesedni, begyulladni a körömágyamnál a bőr, és ez mindig segített. A kiszáradt bőr esetében azonnal hat, valósággal issza a bőröm. Utána pedig puha, selymes és jó illatú. Az ára is több, mint korrekt. A körömre kenve még nem próbáltam, de ami késik, nem múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Tike

2013. december 15.

Nagyon híg, nem érzem, hogy táplálna, az illatuk túl erős és mesterkélt. Ha nem látnám az összetevőit, biztosan azt mondanám, hogy ez sima paraffin olaj illatanyaggal. Bocsi.. Sokkal jobban szeretem az OPI Avoplex olaját, vagy az Orly-ét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725, Red 6 / CI 15850, Green 6 / CI 61565, Yellow 6 Lake / CI 15985

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.