Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kiszáradt körömbőrt ápoló olaj a körömbőrön keresztül a növekedési zónába felszívódva táplálja a körmöket (akár a műköröm alatt is). Műkörmözésnél fontos szerepe van a vegyi anyagok semlegesítésében, illetve kiválóan alkalmazható porcelán köröm felületi utókezeléséhez is.

malvina

2013. december 4.

A barackos változatot használom kb 2 - 2,5 éve. Hígabb állagú olaj, mint pl a CND Solar Oil-je, vagy az Essie barackos körömolaja. Emiatt picit kevésbé jobban hidratál, mint a fent említettek, de a kiszáradt körömbőrre azonnali segítség. A körömfelületre kenve nem vettem észre hatását. Az illata gyümölcsös rágógumi illat, amit a felkenés után igen sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Rild

2013. november 19.

Barackosat vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata és nagyon sokáig elég. Ajándékba vettem barátnőimnek kókusz és vanília illatút is. Nehéz volt eldönteni melyiket tartsam meg :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Rencsike02

2013. október 30.

Én az eper illatút használom már nagyon rég óta,és imádom!Nem cserélném le semmi másra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

Keesia

2013. október 30.

A kókuszos van meg, szeretem! Igazából nincs szükségem extra hidratálásra, így sok különbséget nem látok, de az előző vélemények tapasztalatai alapján megadom az 5 csillagot. Az összevető lista számomra meglepően nagyon szép, úgyhogy csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

absinth

2013. szeptember 23.

Az újfajta kiszerelés van meg, ananászos illatban. Isteni az illata, praktikus az ecset és jól hidratálja a körömágyamat. Akciósan pedig pláne megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

HeyDorka

2013. szeptember 20.

Kókusz illatú, pipettás változata van meg, és imádom! Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Kókusz illatú, pipettás változata van meg, és imádom! Nagyon jól hidratál.

n.andrea

2013. szeptember 16.

Nagyon bevált, jó puha lesz tőle a bőr, illata jó, és a végtelenségig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Nagyon bevált, jó puha lesz tőle a bőr, illata jó, és a végtelenségig elég :)

bogibooo

2013. szeptember 3.

Nekem kókuszos és ananászos is van, mindkettőt imádom. A csomagolásuk nem ilyen, én a rossmannban vettem egy bűn rossz cn lakkal együtt (arról vélemény ott). Kellemes az illatuk és sec perc alatt rendbekapják a száraz és csúnya körömágybőrt. Este szoktam felvinni és reggelre gyönyörűek,egészségesek a kicsikék!:) Ajánlom mindenkinek, darabja úgy 850ft körül lehetett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Trixi

2013. augusztus 26.

Nagyon szeretem. Az ananászost használom, imádom az illatát. Valóban ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Nagyon szeretem. Az ananászost használom, imádom az illatát. Valóban ápol.

bbnb04

2013. augusztus 26.

Imádom!! Nekem vanília illatú van (ecsetes változatban), nagyon kellemes és hasznos. Én eddig csak lakkozás után szoktam bekenni vele a körömágybőrt, de ahogy olvasom, sokan naponta használjátok, úgyhogy most áttérek erre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725, Red 6 / CI 15850, Green 6 / CI 61565, Yellow 6 Lake / CI 15985

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.