Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kiszáradt körömbőrt ápoló olaj a körömbőrön keresztül a növekedési zónába felszívódva táplálja a körmöket (akár a műköröm alatt is). Műkörmözésnél fontos szerepe van a vegyi anyagok semlegesítésében, illetve kiválóan alkalmazható porcelán köröm felületi utókezeléséhez is.

Rony

2013. augusztus 24.

Ezer éve használom ezt a kis drágát, és szerintem soha nem fog elfogyni. :)
Jelenleg nincs semmi a körmömön, se zselé se porcelán, egy kicsit most körömerősítő projektbe kezdtem.
Nos ez az olaj a körömágyba masszírozva csodákra képes. Nagyon szépen erősíti a körmeim ez az olaj. A körömágyam soha nem száraz, pedig csak lefekvés előtt kenem be vele, bár ezt napi rendszerességgel, de így van eredménye is.
Ha kifestem a körmöm egy körömerősítő lakkal, előtte körömágybőr feltolás, kaparás, majd lakk, majd ez az olaj. Csodálatos a manikűr tőle, a lábkörmeimre is szoktam kenni pedikűrözés után.
Szóval ha valaki szeretné erősíteni a körmeit, akkor a köröm mátrixba napi rendszerességgel masszírozza be ezt a tápláló olajat, és a hatás nem marad el.
Nekem bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Ezer éve használom ezt a kis drágát, és szerintem soha nem fog elfogyni. :)
Nekem bevált! :)

Lills

2013. június 16.

Ananászosat használom, a pipettás változatot. Teljesen meg vagyon elégedve vele, már csak az illata miatt is szeretem rákenni a körmeimre, egyébként elég jól beszívódik és tényleg ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 16.

timity

2013. április 10.

A legjobb olaj, amit kapni lehet! Nekem az ananászos a kedvencem, de a vaníliásnak is kellemes az illata! Tényleg szuperül ápolja a körömágyat, és szerencsére gyorsan beszívódik. Sokáig elég, akár napi használat mellett is! Több olajat is használtam már pl. Aromax-osat, Diamond Nails-eset, stb.. Viszont a Crystal Nails olajai a legjobbak! Az illatukat sokáig érezni lehet, ráadásul ha műköröm után kerül a bőrre, akkor semlegesíti a bőrön maradt vegyi anyagokat. Természetes körömre kenve is szépen ápolja, erősíti azt. Nagyon sok helyen beszerezhető, mindenkinek ajánlom! Érdemesebb az ecsetes kiszerelést megvásárolni, mert praktikusabb, mint a pipettás. Nekem utóbbival az volt a problémám, hogy a kupakban jobbra-balra jár... Azt inkább ne vegye senki! A másik ecsetes tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

darcy

2013. április 10.

Évekkel ezelőtt az esküvőm előtti napon voltam életemben először és azóta is utoljára manikűrös-műkörmösnél. A körömágyam szinte mindig száraz, gyulladt. Akkor rákent valami olajat, és azt mondta, hogy nyugodjak meg, a nagy napra minden rendben lesz. És valóban! Másnapra a körömyágyam gyönyörű puha volt és "normális" színű! Sajnos ezek után évekbe telt, mire megint tudtam beszélni vele, hogy árulja már el, mi volt az a csodaszer, amit akkor használt! Hát ez.
Most kaptam egy vanília illatút és rögtön el is kezdtem használni. A csoda másnapra most elmaradt. Talán mert most rosszabb állapotban volt a bőröm, mint anno, de azért látszik, hogy javul. Szerintem még pár nap kelleni fog neki, hogy teljesen rendbejöjjön.
Nidda lejjebb azt írta, hogy az övé ecsetes. Az enyém sajnos nem az. Egy szemcseppentőhöz hasonló kis üvegcső van a kupakjában, és annak a tetején egy gomb. Ennek a megnyomásával lehet felszívni a csőbe, illetve kinyomni onnan az olajat. Szerintem ez nem túl praktikus, mert a cső oldaláról nehéz lehúzni a fölösleget, és még ha nem is nyomom kifelé az anyagot, akkor is sokkal több olaj kerül a kezemre, mint kellene. Az ecsetes verzióval biztosan jobban lehet adagolni a mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

scisneros

2013. április 9.

990 Ft-ért vettem meg az ananász illatút. Imádom! Mindig ott van a táskámban:) Nagyon szépen helyre teszi a kiszáradt körömágyat.
Mindenképp újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 9.

Mindenképp újraveszem!

beautygeek

2013. január 30.

Nagyon jó termék. Szépek az összetevői, nagyon sokáig elég és jól ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Nagyon jó termék. Szépek az összetevői, nagyon sokáig elég és jól ápol.

ancsibancsi

2013. január 22.

Borzasztó hasznos egy cucc. Minden este lefekvés előtt bekenem vele a körömágyaim és mióta használom, sosem repedeztek még fel. Az illatát is imádom! Nekem fréziás van, anyumnak is vettem, mert megtetszett neki az enyém, ő is rendszeresen használja azóta és maximálisan elégedett.
Nagyon sokáig elég a kis üvegcse napi használat mellet is, az ára pedig ehhez képest semmiség.
Biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Biztos újraveszem!

c.ancsa

2013. január 3.

Ez a jó olaj! A moyránál írtam egy másik véleményt. Nem rossz az sem, de ez a legjobb. Én kókusz őrült vagyok, azt kenem a vendégemnek is, de nagyon jó még az ananászos is. Bár ezt mindenki maga dönti el, de a hatékonysága nagyon jó! Viszont egy jótanács: Mindenki manikűr után használja. Az elhalt, kiszáradt bőrt azért távolítsuk el, azzal a kutyafüle is nehezen bánik el ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

NiDDA

2012. december 27.

Szemeztem már egy ideje ezzel az olajjal, de most vettem csak. Mivel elsőre az ananászosat fogtam meg, és nem akartam végigszagolni az összeset a fodrászcikkesben, hogy nehogy kivágjanak, haza is jött. De nem bántam meg, mert ÚRISSSSTEN, DE JÓ ILLATA VAN. A körömágybőrömet szépen hidratálta, és nagyon praktikus az ecsetes megoldása is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

adrika128

2012. december 10.

Nagyon finom illatú mind, de az ananászos a kedvenc. :) Mindig szaglásztam a kezem,miután a körmösöm lekent vele. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725, Red 6 / CI 15850, Green 6 / CI 61565, Yellow 6 Lake / CI 15985

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.