Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kiszáradt körömbőrt ápoló olaj a körömbőrön keresztül a növekedési zónába felszívódva táplálja a körmöket (akár a műköröm alatt is). Műkörmözésnél fontos szerepe van a vegyi anyagok semlegesítésében, illetve kiválóan alkalmazható porcelán köröm felületi utókezeléséhez is.

Ayame

2012. október 29.

Vaníliásat vettem és nagyon szeretem és akinél használtam imádta az illatát. Szépen rendbe hozza a kiszáradt körömágyat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Ez egy kiváló terméke a Crystal Nails-nek. Csodafinom illatokban kapható,nekem barackos és ananászos van.Eddig bárkinek kentem be a körömágyát műkörmözés után,mindenki alig győzte szimatolni a kezét:)
Gyönyörűen rendbe hozza a kiszáradt,szálkás bőrt körmök körül.Télen szerintem elengedhetetlen,ha valakinek hajlamos a keze a kiszáradásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

vira.15

2012. szeptember 4.

Nekem is az ananászos van meg, de engem egyáltalán nem az ananászra emlékeztet, inkább valami édesített, cukros kókuszra :D
A termék nagyon jó. Télen szoktam használni mikor extrémen kiszárad a körömágyam és egy pár óra alatt rendbe hozza. Műkörmösöm is ezt használja, de télen nekem minden áldott nap kennem kell vele, így nem volt elég neki a havi egy :)
Az üveg akkora, mint egy körömlakk, de ez nagyon sokáig elég. Nekem simán kibír 1,- 1.5 évet. Annyira lassan fogy. Csillagos 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

azursatellite

2012. július 3.

Ananászosom van, nekem mondjuk inkább süti illatú XD Szeretem, sokáig illatos a körmöm és jól táplálja a köröm melletti bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

terke29

2012. június 20.

Nekem már egy éve megvan,és még nem fogyott el.Nagyon kevés is elég belőle,a rózsaszín van meg aminek isteni az illata.Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 20.

ljudith78

2012. június 19.

Nekem vaníliás van, minden este használom lefekvés után. Bár soha nem volt különösebben problémás a körömágyam, de mióta műkörmeim vannak biztosra megyek, szép hidratált. És valóban fantasztikusan jó illata van. Egy ideje már a fréziással is szemezek, de annak meg nem látom értelmét, hogy kettőt is tartsak, mikor valóban nagyon sokáig elég egy 15 ml-es üvegecske. Majd ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

varga.stella

2012. június 19.

A barackosnak az illatát imádtam meg a körmösnél. Azóta megrendeltem itthonra is. :) Amióta használom, nem szakadozik be a bőröm. Sokkal szebb lett a körömágyam. Nagyon jó termék ez és rengeteg ideig elég lesz. Igyekszem minden nap használni, azért is, hogy ne vesszen kárba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

2012. május 22.

Én is nagyon szeretem, ötféle illat van belőle (meg van csak teafás is, de annak nem viselem el az illatát), én mindig az ujjammal masszírozom be, nagyon sok ideig elég egy üveg, még körmösöknek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

EniNails

2012. május 15.

Műköröm készítés és körömápolás befejező mozzanataként mindig használom. Tökéletesen teszi a dolgát, kókuszos, barackos és vaníliás van meg belőle, minden vendég ki tudja választani számára a megfelelőt. Én szálmentes papírtörlő lapocskával beszoktam masszírozni a körömágybőrbe és az ujjra is, ha nagyon száraz. Évek óta használom, allergiát még nem okozott senkinek, és sokáig elég, gazdaságos. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Hencsibe

2012. április 6.

A legjobb körömbőr ápoló olaj, használatával elkerülhető a köröm melletti bőr kiszáradása, szálkásodása. Az összes illat nagyon finom, az én kedvencem a kókuszos :)
A termék kapható ecsetes ceruza formában is, amivel egy kicsit takarékoskodni is lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725, Red 6 / CI 15850, Green 6 / CI 61565, Yellow 6 Lake / CI 15985

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.