Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kiszáradt körömbőrt ápoló olaj a körömbőrön keresztül a növekedési zónába felszívódva táplálja a körmöket (akár a műköröm alatt is). Műkörmözésnél fontos szerepe van a vegyi anyagok semlegesítésében, illetve kiválóan alkalmazható porcelán köröm felületi utókezeléséhez is.

Lovely21

2012. március 17.

Nekem is van ilyen csak barackosban. Egyszerűen isteni az illata és nagyon szépen ápolja a körömágybőrt, egészen a következő kézmosásig. Én estére szoktam bekenni vele a körömágyamat és sosincs kiszáradási problémám, az illatára pedig olyan jó elaludni. :) Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

DittyCat

2012. március 13.

Testvérem műkörmös, évek óta használja a vendégei és saját részére is. Én is vettem egy üveggel, nagyon szépen helyrehozza a kiszáradt, kiszaggatott körömágyat. Sokféle illatban kapható, nekem barackos van. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

natasha

2012. március 9.

fréziás van,nemtudom miért nálam nem működik.ha felkenem nem nyulhatok semmihez mert akkor eltünik a körömágyamról.hiába maszirozom be ugyanolyan száraz lesz mint volt. pedig tényleg tápláló:( az illata tetszik,néha mondjuk gyomorforgatónak érzem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Szilva

2012. január 28.

Műkörmösként csak ezt használom - a helyes előkészítés nagyon kiszárítja a körömágyat, a körömépítés végén vissza kell pótolni a nedvességet, nem szabad lespórolni! Összetevői miatt nagyon jól gyógyítja a bőrrágásból és szárazságra való hajlamból származó sebeket, egyik vendégem saját magának is kért egy üveggel: enyhe ekcémáját azóta sikeresen kordában tartja vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

sziszikeee

2011. november 10.

nekem egyáltalán nem használt.. akkor inkabb mar kezkremmel kenem be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 10.

nekem egyáltalán nem használt.. akkor inkabb mar kezkremmel kenem be..

guccigirl

2011. augusztus 23.

Nekem is a műkörmösöm használja, és imádom. Mielőtt műkörmöt csináltattam, nagyon ki volt száradva a körömágyamnál a bőr, be is szakadt, fájt, csúnya is volt. Most ezzel leápolja, amikor készen vagyunk, és nagyon szép, egészséges, pedig mást semmit nem használok (olyat, amit előtte ne használtam volna). Kókusz illatút szokott felkenni, imádom! És szerintem nagyon gazdaságos lehet, mert a "körömlakkos" kis ecsetkéjével szép vékonyan felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

mellesleg

2011. augusztus 23.

Műkörmösöm használja, a körmözés végén mindig kapok belőle :) Sokféle illatban kapni, kedvenceim a gyümölcsös verziók, olyan finom illatuk van, hogy csak csuda :) Ez a fréziás is finom :) Hiába kenem kézkrémmel a kezem, a körömágybőrt nem tudja egy krém megfelelően hidratálni. Úgyhogy már itthonra is beszereztem egy ilyen olajat, és nagyon szeretem, gyönyörűen karban tartja a kiszáradt körömágybőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Színezékek: CI 60725, Red 6 / CI 15850, Green 6 / CI 61565, Yellow 6 Lake / CI 15985

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.