Crystal Nails

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinky89, Módosítva: 2012. június 25.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő proteinnel dúsítva.

AnnaLAKK

2018. augusztus 24.

Egy éve használom a 010 gyönyörű árnyalatát. Imádom a színét visszafogott rózsaszín árnyalat, enyhén aranyos csillogással, általában egy rétegben teszem fel. A színét és a mennyiségét imádom (szerintem sose fog elfogyni, mondjuk más lakkom is van ). A többi tulajdonsága viszont nem túl szívderítő. Akármit kentem fölé alá közé, sajnos 2 napnál tovább sose húzta. Az ápoló hatását egyáltalán nem vettem észre és még felkenni se könnyű, van jobb lakom is. Imádom a színét, ezért kap 2 csillagot a többi tulajdonsága sajnos elég gyatra szinte minden lakkom jobb nála minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Vivus97

2017. április 8.

Több éve vettem, csak elfeledkeztem róla és azóta már használhatatlanná vált. Szépen fed, de valóban sok idő mire megszárad. Ilyen áron már jobb lakkokat is lehet kapni, nem venném újra, de egy lakknak elmegy. A körömerősítő hatását egyáltalán nem érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

lenochka

2016. március 25.

Rózsaszínhez támadt kedvem, így kipróbáltam egy Crystal Nails Protein Bomb lakkot, szám szerint a 063asat.2 réteg kellett belőle a tökéletes fedéshez, az állaga ideális – nagyon könnyű volt vele dolgozni.Egyetlen negatívuma van, hogy nem szárad könnyen. Összességében nagyon meg vagyok elégedve ezzel a lakkal, mert szerintem szép színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

anikaa96

2015. április 13.

Nem tartós, 1-2 nap után lepattog. A színei jók meg a fedőképesség is és jól terül de ezért nekem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

miami

2014. március 13.

Elkezdtem én is használni (crystal nails protein bomb 35ös), de nekem se váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Mellé vettem 2in1 alap és fedő lakkot is, hogy azt is kipróbáljam de az se volt jobb. Körömlakkot először úgy próbáltam ki hogy nem használtam fedő lakkot hozzá, mert gondoltam ha van neve a laknak akkor talán magától is fent marad több napig, de már másnap pattogzott erősen. Utána fedő lakkal is kipróbáltam, lakkot fent tartotta jó pár napig, de másnapra nem lett olyan szép a fedés, karcos meg buborékos volt. Más lakknál is ilyen hatása volt a fedőlaknak. Lakott is nehéz szépen felvinni, csíkoz és nem egyenletes. Előnye viszont, hogy tényleg olyan színe van a körmön is mint az üvegcsében és lemosni is könnyű.
Emlékszem, hogy régebben elég volt csak bemenni bármely boltba és ott még noname márkájút is leemelve, könnyű volt felvinni és szép is volt és nem mellesleg sokáig fent maradt, akkoriban még nem is voltak fedőlakok ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

GlamourAndStyle

2013. június 7.

Nem éri meg erre pénzt áldozni, ráadásul jó nagy adag, ami ebben az esetben negatívum. Én még évekkel ezelőtt vettem, azóta természetesen használhatatlanul ragacsossá vált az egész, úgyhogy nyugodt szívvel dobhattam a mai nap folyamán a kukába. Ígér fűt-fát, erős körmöket, magas fényt és lerobbanthatatlanságot, ehhez képest semmit nem nyújtott, a semmiért pedig 1200 ft drága. Amit az általa ígért csodadolgok helyett nyújtott, az nehézkes felvitel (pedig évek óta lakkozom a körmeimet rendszeresen, szóval nem vagyok gyakorlatlan, de az idétlenül hosszú ecset és a túl híg, folyós lakk kombinációja halálos páros...), kritikán aluli fedés (kb. az 5. réteg után mondtam azt, hogy kezd normálissá válni), csigalassúságú száradás (a 3. réteg után, már pedig annyi minimum kell) és természetesen tartósságban sem remekelt, két nap után már felbuborékosodott és levegősödött, emiatt egyben tudtam lehúzni az egészet. Csak akkor ajánlom, ha valaki szeret folyamatosan dühöngeni egy másfélórás manikűr alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Műkörmös vagyok,főként Crystal Nails-sel dolgozom,és általánosságban véve nagyon jók a tapasztalataim.
Viszont a körömlakkjaik nem tökéletesek,bár tartósak,gyönyörű színeik vannak,de rendkívül nehezen kezelhetőek.Óriási üveg,vékony ecsettel...
Csak nagy gyakorlattal rendelkező tudja úgy húzni,hogy ne maradjon csíkos a felület.Ha pedig túl sokszor húzza át az ember,akkor nem szárad gyorsan.
Ezért én csak 4-est adok,bár nem használhatatlan,de rutin kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Ezért én csak 4-est adok,bár nem használhatatlan,de rutin kell hozzá.

csoki

2012. július 5.

Nekem óriási csalódás volt ez a körömlakk! Egyrészt nem lehet normálisan felvenni, mert csíkot hagy az ecset maga után, ami megszáradás után is látszik. Másrészről meg nagyon halovány a színe, az első felvitel után olyan, mintha csak valami sorkihúzó lenne az ember kezén, nagyon gagyi. De még második áthúzásra is elég gyenge. Arról nem is beszélve, hogy a "gyorsan száradó" kategóriába nálam nem fér bele, hogy még 5 perc után is puha, mállós a lakk a körmömön. ÉS nekem elég hamar kopik is.
Nekem a 13-as szín van meg (pink szerű rózsaszín), nem tudom, hogy csak ez a szín ennyire szörnyű e, de ez volt az első Crystal Nails-es körömlakkom, és olyan rossz a tapasztalatom, hogy soha többet!!!! Visszatérek a Moyra-ra, ami pont fele ennyibe kerül, és abból mivel egy réteg is elég, ezért még inkább sokkal gazdaságosabb. Nekem egyébként a Moyra színei is jobban tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

pinky89

2012. június 21.

Lassan 1 hete van fent a körmömön, és a körömszélnél van minimálisan megkopva. 2 réteg kell belőle. Ez alatt a hét alatt volt kocsimosás, egy egész napos strand.:) Szóval nagyon jól bírja. Csak azért adok 4*-ot mert az ecset kezelhetősége nem a legjobb, oda kell figyelni. Akciósan vettem 890 Ft-ért kellékesben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.