Crystal Nails

Ár:   1880-3500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4, 8, 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   1880-3500 Ft
Kiszerelés:   4, 8, 15 ml
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fixálásmentes, leoldható szuper fény optikai színélénkítő hatással

A „Super Shine Optic” a ONE STE P CrystaLac-ok fényének továbbfokozására és tartósságuk továbbnövelésére fejlesztett Super Shine fedőfénynek optikai színélénkítővel „felturbózott” új változata (a fehér és világos színeket élénkíti).

Fixálásmentes, rugalmas, leoldható, ecsetes átlátszó fényzselé. A ONE STE P CrystaLac-okra főként ezt ajánlják. (Klasszikus CrystaLac- ok egy részénél elszíneződést okozhat, az anyagok kémiai különbözősége miatt).

Kötésidő: 2-3 perc
LED : 60 mp

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lalavica

2016. október 20.

sziasztok! diamond nails one stepre használtam és a 3. nap után lelehetett húzni azz egészet. elképzelhető, hogy nem működik a 2 márka együtt??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Neovo

2016. június 24.

Hihetetlenül jó termék! Eddig a one stepre a 0-t tettem. Két hét után már itt-ott lepattogott, ritka kivétellel, de csak két hétig bírta még így is. Aztán megvettem ezt a terméket és el sem akarom hinni, de két hét után makulátlanok a körmeim. Sehol egy kopás, semmi, csak a lenövésem. Annyira tökéletes, hogy el sem hiszik, hogy magamnak csinálom és nem körmöshöz járok. A leoldásnál nem aggódom, mert a gél lakkot is simán le tudtam oldani. Az a titka hogy egy picit meg kell reszelni a fényét és akkor borzasztó hamar lejön, sőt így még hamarabb oldódik mint a one step reszelés nélkül. Csak ajánlani tudom. Annyira tartós, hogy már csinálnám a következő "művem", de sajnálom még leszedni, mert annyira hibátlan két hét után is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

snowyfairy

2016. május 4.

Egy sietős reggelen az előző nap sima körömlakkal kifestett körmeim csúnyán párnanyomatosak voltak. (Pedig délután 3-kor kentem fel a lakkot, gyorsszárító fedővel). Mivel időm nem volt újrakenni ezért ehhez a fedőlakkhoz nyúltam. Nagyon vékonyan felkentem és 2 percet lámpáztam. Az eredmény gyönyörűen csillogó és sima körömfelület lett. Kb 5 napig bírta a strapát. Tudom, hogy nem így kellene használni. De örülök, hogy vészhelyzetben nyúlhatok hozzá később is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Csirip74

2015. július 17.

Nagyon jó termék, szeretem, minden one step géllakkozásra használom. Így három hétig tartós a manikűröm, a díszítő köveket is bele tudom köttetni. Egy kis problémám van vele. Szerintem nehezen oldódik, ezért előtte megreszelem egy kicsit a tetejét, és a körömhossz formázást is a még fent lévő előző géllakkos körmömön készítem el. Így jól "bemászik" alá az oldószer. Fedése szép fényes, könnyen terül, vékony réteget kell használni, hogy a körömsáncba ne menjen be. Biztos, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 17.

anikaa96

2015. április 13.

Én a One Step CrystaLac-hoz használom. Ez a legjobb a szép végeredményhez! Szépen terül a fénye is tökéletes. Ajánlom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Katamama

Korcsoport: >54
2015. február 17.

One Step-et használok, az Opticot annak a tetejére szoktam tenni, mert szépen megerősíti a körmömet és így még tovább tart alatta a szín.
Eddig még csak fel se pattogott a lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 17.

Eddig még csak fel se pattogott a lakk.

creamy01

2014. december 11.

Ezt a fedőfényt én a One Step CrystaLac-okhoz használom, mert bár teljesen jó a One Step önmagában is, én mégis szeretem egy picit megerősíteni a körmöm.
Hihetetlenül gyönyörű fénye van, és én már az optic-ságára is rájöttem. Más fényt használtam eddig, de ez sokkal jobban kiemeli a színeket, mint a másik.
Abszolút kedvenc!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Abszolút kedvenc!!!

skorpió

2014. november 13.

Eredetileg a fixálásmentesség miatt vettem ezt meg. A sárgulásmentesség eddig nem volt cél, mert ritkán hordok addig manikűrt, amíg lenne ideje besárgulni. Talán az egyenletes színelváltozás miatt eddig fel sem tűnt a változás.
Most azonban az egyik egyszerű francia manikűröm unalmasságát megtörve a mutató-, és a gyűrűs ujjamra mintát festettem. A többi ujjamon maradt az eredeti fixált réteg másik fedőlakkal és a hófehér véggel, de a mintázott ujjakon kipróbáltam ezt a kis csodát! Elképesztő volt a különbség! Biztos vagyok abban, ha nem egymás mellett vannak a különbözően fedett ujjaim, akkor fel sem tűnik, de így megdöbbentő dolgot tapasztaltam. Kb. 10 nap után enyhén besárgultak a másik fedőlakkal fedett körmeim, míg a mintázott ujjakon lereszeléskor is vakító fehér maradt a francia vég. Nem volt ijesztő a sárgaság, de éppen elég eltérés volt ahhoz, hogy ez a fedőlakk bizonyítani tudjon!
Maximálisan betartja, amit ígér!
Újravevős lesz, ha elfogy, ami reményeim szerint sokára következik be, hiszen nagyon vékony rétegben kell felvinni.
Up: Mivel fixált felületre kell kenni, gondoltam egy merészet, és sima, csontszáraz körömlakk fölé tettem a tartósság érdekében. Nem húzta össze a lakkot, nem kente el a mintát, nem vált fel, gyönyörűen megkötött UV lámpában. Tartósság tekintetében még nem tudok nyilatkozni, de majd megírom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Maximálisan betartja, amit ígér!

bandita

2014. augusztus 19.

Eddig a Perfect Nails Base&Top géllakját használtam natúr, áttetsző gélmanikűr készítésére, de sajnálattal tapasztaltam, hogy a napfény hatására sárgul a fényes réteg.
Iszonyat vadászatba kezdtem, hogy valahogy elejét vegyem ennek a problémának, végül hosszas hezitálás után választottam ezt a márkát és ezt az új terméket.
Alapvetően a Márka egylépéses géllakjai extra fedőrétegeként ajánlják, mert a leírás szerint elszíneződést okozhat a Classic Crystalackok némelyikével együtt használva.

Két különböző márkájú és típusú termék fölött próbáltam eddig.
Elsőként egy Diamond Nails halványrózsaszín, áttetsző géllak fölé kentem, úgy, hogy annak ragacsos, fixálatlan rétegére ecseteltem. Hamar rájöttem, hogy ez így nem lesz jó, mert a ragacs miatt ezt a fedőfényt nem tudtam szépen eloszlatni, és egyenetlenül kötött, foltokban lemattult a felület. A többi köröm esetében az alul lévő géllakkot fixáltam, így tökéletes, fényes eredményt tapasztalok, mely meglepően strapabíró, és rugalmas. Ennyire rugalmas géllakk még sohasem volt talán a körmeimen.

A második termék, amellyel sikerült összeházasítanom, egy Perfect Nails ecsetes sajátköröm erősítő zselé. Itt is ügyeltem rá, hogy fixált rétegre kenjem, és csodás végeredményt tapasztalok.

Az Optic-sága még rejtély számomra, de tény, hogy nem tapasztalok sárgulást, csak iszonyat tartós, magas fényt, ami már önmagában is elég az öt csillaghoz. Francia géllakkmanikűrök fölé mindenképp érdemes ezt a lakkot kipróbálni, nagyon megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Két különböző márkájú és típusú termék fölött próbáltam eddig.