Crystal Nails

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Praktikus, kisméretű, vékony szupererős LED-jeinek köszönhetően az anyagok sokkal gyorsabban kötnek benne – a CrystaLac-okat 30-60 másodperc alatt megköti.

A LED-ek közvetlenül az ujjak felett helyezkednek el. Egy olyan erős lámpa, ami alatt a kicsit vastagabban kent CrystaLac sem bőrösödik.

Ár: 5000 , Eladó: Sofi
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Budapesten belül lehetséges a személyes átvétel, postázni pedig Foxposttal tudom.
Ár: 4500 , Eladó: Rekaroka
Állapot: Használt, Helyszín: Érd, fizetés: Megbeszélés szerint.

norisz

2020. október 14.

Részben az itteni vélemények miatt választottam ezt és nem bántam meg, imádom :) lassan fél éve használom, elképesztően gyors a CN lakkokat köttetni vele (1step és 3step 1-1 perc, cool top max 2 perc, compact base 2 perc akár alapozóként akár körömhosszabbításhoz), de szuper funkcionál nekem az xtreme fusion acryl gellel is (max 2 perc alatt bivalyerősre köt ez is), royal gelek 2 perc szintén. Born Pretty termékeket szoktam még ezen kívül használni, ugyanazzal a kötési idővel lehet ott is számolni mint a CN-nél.
Amire figyelni kell, ha valaki sablonnal akarja használni, nem biztos h befér azzal együtt a gépbe, ezért az alján kicsit vágni szoktam h "alacsonyabb" legyen.
Kicsi, könnyű és tudok vele picit mozogni is amikor használatban van (amennyire a zsinórja engedi), nem kell egyhelyben ülnöm, ez óriás plusz pont :D
előtte klasszik UV lámpám volt (kínából rendeltem, de nagyon szuper kis lámpa volt) de a LED ezerszer jobban bejött nekem. Pedikűrre viszont még a régit szoktam használni, mert (az egyébként pici) lábam nem fér bele :) de megérdemli az 5*-ot, otthoni használatra több, mint tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

pandoca

2018. november 19.

Imádom, főleg a gyors kötési ideje és kis helyigénye miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Imádom, főleg a gyors kötési ideje és kis helyigénye miatt. :)

Anetta89

2018. március 20.

one step szettben vettem meg, nem bántam meg, nagyon könnyü használni és szép körmöket lehet készíteni, ráadásul gyorsan.
-1 csillag mert az elsö használat után a gombja beesett a gépbe...szétszedtem és nahy nehezen visszatettem, azóta sincs baja de kissé zokon esett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Bettu

2017. július 12.

One Step szettben volt, imádom! Kézre és lábra egyaránt könnyen tudom használni, hamar megköt alatta a lakk, plusz pont nálam, hogy időzítős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

edi01

2017. június 23.

Nagyon szeretem hamar köttet es jobb mint az egy ujjas. Praktikus és idotalló.zselé,gellak mindent köttet ajanlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

bingus86

2017. január 8.

Leoldani tovább tart a géllakkot,mint ezzel megcsinálni.Perfect Lac'n'go-val és Hardener-rel használom,30mp alatt megköt mindkettő!Szuper találmány!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

sisary

2016. szeptember 4.

Féltem, hogy nem lesz elég jó... de egyszerűen tökéletes!!!! 30 mp alatt megköt alatta mind a CN mind a Perfect nailses gellakkok😍😍 gyors, praktikus a mérete miatt! Jol dontottem amikor nem a 20 ezres lampat valasztottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

sqleila

2016. január 11.

Imádom. Pici, praktikus, gyors, a One Step szuperül és gyorsan szárad vele. Ja igen, otthoni felhasználó vagyok. Sajnos úgy néz ki, hogy a CND Shellac-hoz kevés, így valószínűleg meg fogok válni tőle.

Update: váltottam CND Shellacra, ahhoz pedig kevés, így nálam 4 csillag lesz, bár a célra továbbra is tökéletes. Ami hiányozni fog, hogy kicsi és könnyű, így utazáskor is könnyen bedobtam a bőröndbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Annus

2015. augusztus 6.

Otthoni saját használatra tökéletes. Kényelmes, kis helyen elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Otthoni saját használatra tökéletes. Kényelmes, kis helyen elfér.

bbnb04

2015. július 15.

Anno One Step készletet vettem, amihez egy egyujjas led lámpa tartozott. A kezdetekben teljesen meg is felelt, hiszen kezdőként még elég lassan tudtam megcsinálni a körmeimet, de némi gyakorlás után már éreztem, hogy túl lassú vagyok. Ezért rendeltem meg ezt az ötujjas led lámpát, és hát csak jó dolgokat tudok mondani róla. Kis mérete miatt nem foglal nagy helyet, bármikor csak előkapom, és már száríthatom is a lakkot a körmeimet. Mivel led, nagyon gyorsan és nagyon szépen szárít. A kapcsolóval könnyedén lehet 30 vagy 60 mp-re állítani a kötési időt. Csak ajánlani tudom, otthoni használatra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.